Bandras DaSilva#42649
Hát ja, csak azért elég sokat várnak az 1.2től. Mert ugye azt pl. még nem tudjuk, hogy milyen formában érkezik meg. lehet a test szerveren minden oké, livera meg bakikkal megy és mindent tönkrevág.
aztán az sem annyira biztos, hogy rengetegen befizetnek majd egy hónapot, azért, hogy megnézzék milyenek az új cuccok. Ha meg jönnek is, meddig maradnak? Letolják az új operationt pikk-pakk aztán ennyi. Esetleg pvpznek egy kicsit az új mapen.
Craft update nem annyira érdekli az emberek nagy részét, nerfek miatt érdekesebb lehet minden wz meg fp/op. Aztán lehet, hogy ezek miatt meg többen mennek el mint jönnek.
Ha meg egy hónap múlva megint ugyanitt vagyunk, akkor adtunk egy pofont a szarnak. Össze kéne vonni szervereket. Max ha minden nagyon jól sikerül és özönlenek vissza az emberek lesz egy kis sor néhány szerveren. Ezt egyébként kétlem.
Nagyon megváltós peccsnek harangozzák be aztán az eddigi ilyen peccsek más mmokban nagyon nagyot buktak.
Új karihoz meg egyszerűen nincs energiám. Indítottam már vagy 3-4 karit, de nem nagyon voltak hosszú életűek. Van amelyik a lvl10et sem érte el. Belegondoltam, hogy mennyi hülyeségen kell még végigmennem és minden lelkesedésem elpárolgott. Nekem ez a story cucc egy ilyen egyszer próbálós volt. Vagyunk még páran ezzel így.