#12441
" a sok magamutogatásért meg figyelemfelkeltésért és fölösleges önreklámért"
Ez konkrétan nem létezik. Nincs sok magamutogatás és figyelemfelkeltés. Fogadni mernék, hogy egyáltalán nem ismersz melegeket, max 1-2t, miközben minden 20. ember az. Magyarországon 500.000 meleg él! A 99%-uk rejtőzködik, mert a hozzád hasonló beszűkült emberek nem képesek feldolgozni, hogy.. igazából nem is tudom mit nem képesek feldolgozni. 500.000 ember, ebből te nem ismersz senkit, a tévében meg látsz 2-t, de azt se buzulás közben.
Kicsit el van túlozva ez a probléma.
<span class="Apple-style-span" style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: arial, verdana, helvetica, sans-serif; font-size: 12px; background-color: rgb(240, 240, 240); ">
</span>
" totál normális felháborodás"
Szerintem egyáltalán nem normális a felháborodás. Ha férfi meg nő smárolhat az utcán, akkor a melegek is smárolhassanak kész. Ugyanazok a jogok illetik meg őket.