A Biblia és a keresztény vallás értelmezése, gyere be ha van kérdésed, és válaszolj a feltttekre, ha szeretnél.
  • clarck
    #3995
    "Tegyük fel, hogy az első "ember"-párt valóban az Istennek nevezett Sátán teremtette."Lényegtelen hogyan hívjuk.Az isten sem csak jót tett de ez nézőpont kérdése.
    A lényeg az hogy az első. Nekik született két fiuk.És hogyan tovább?A két srác kezelgette anyukát?Mert ebben a felállásban másként nem lehetett.Csak arra akartam rámutatni hogy már az eleje, maga a Genezis is hibás,(vérfertőző)kapcsolatból indul.Aztán meg jön a "Ne paráználkodj "intés.
    Egyébként majdnem jó amit írtál,csak egy pár módosítást kell rajta végrehajtani.Hagyd ki a vastagon szedett részeket."Az egyiknél sárból gyúrja az embert, a másiknál meg saját képére formálja azt"