• ntex
    #15459
    A trial kódos részt félreértelmeztem, ezt elismerem, valószínűleg ezért hitte ő is hogy trial kódokra célzol.

    Amit vettünk tőle két darab 1 gépes - 1 éves kulcsot mindkettő végigment a teljes időtartamán, nem vonták vissza idő előtt, nem volt vele semmi probléma. Amiért fizettem azt kaptam. Se többet se kevesebbet. Ha lenne velük probléma, az Hardveraprón kiderült volna már rég, mivel gondolom azóta jó pár kulcsot eladott ott és eddig úgy tűnik senki sem panaszkodott rá. Ha ez neked nem elég garancia, az már nem az ő problémája.

    Egyébként én azt nem értem miért gond az neked hogy bejött ide hirdetni magát. Nem kötelező vásárolni sem tőle egyrészt, másrészt meg ha szúrja a szemedet a dolog görgess át rajta és kész. Többen is vásároltak innen kulcsot tőle, mert unják a folyamatos szívást a trial verziókkal. Másrészt a megbízhatóságát nem hiszem hogy kockáztatná cinkes kódokkal. Hivatkozol itt más nyomorára, mikor senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy vegyél tőle kulcsot. Meg senki máséhoz sem. Ő lehetővé teszi azt hogy olcsón hozzájuss éves liszenszhez, te meg vagy élsz ezzel vagy nem. De amit te nyomsz itt az csak picsogás, megkockáztatom hogy irigység is ha már direkt belinkelted ide azt hogy milyen hardverekre tellett neki. Egyébként azt is felajánlotta neked hogy ingyen ad kódot hátha az megnyugtatja a lelkedet, de te csak azért is próbálsz bizonytalanságot kelteni, meg turkálsz a másik zsebében. Az amivel te foglalkozol, senkit nem érdekel itt.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.09.21. 22:59:47