15635
  • VaFec
    #15468
    Nem tudom, hogy honnan valók ezek a kódok, de ma még működnek, de másnap már le vannak tiltva.
  • kulcsocska
    #15467
    EIS Trial, 2021.12.17.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    USWM-XPCB-6M44-C9PX-C8T3


    tesztelve.
  • kulcsocska
    #15466
    EIS Trial, 2021.12.20.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    D8WV-X8F5-C5XG-8UTJ-HXMV


    még jó.
  • graceson #15465
    Leirom mashogyan, hogy mit gondolok es akkor befejezem, mert tenyleg nem akarok sem vitat, sem szemelyeskedest. Akit esetleg megbantottam, attol elnezest kerek.
    Tehat adva van a klasszikus tortenet: Zuhan a repulo, eg a toronyhaz, stb. Hirtelen egy ugyved a nevjegyeit kezdi osztogatni.
    Ketseg sem fer hozza, hogy az ugyved valamilyen formaban segitseg, de en es meglehetosen sokan meg, azert megse hivom mentoovnek amit tesz. Kb ennyi tomoren.
    Ugye amit en betettem kepet, amin az is latszott, hogy mikori [datumu] a babikszili nickkel irt hsz, arra itt Medvetojas gyakorlatilag azonnal valaszolt, hogy o akkor meg nem foglalkozott nod kodokkal, vagyis azt irta, hogy decemberben meg nem. A kepen a datum: 2021-01-05.
    Na most akkor en azt kerdezem minden tisztelettel, hogy ki vett Medvetojastol/babikszilitol tobb mint 1 eve 1 eves kulcsot/kulcsokat a nodjahoz? Es azok mukodtek is a lejarat vegeig, azaz 1 evig. Itt valami nem ok, es az a nagy helyzet, hogy ugy nez ki, hogy tobb nick is ugyan az a szemely...
    A kovetkezo amit szerettem volna leirni azoknak az embereknek, akik nem vagy nem teljesen vannak kepben a trial kulcsokkal:
    A fikazott, lenezett, ocsarolt, lesajnalt trial kulcsok, [kulonosen az orosz kulcsokkal ez a helyzet], nos, ha hivatalos nod eladotol ker barki, akkor az teljesen legalis. 1 honapig, 2-3-4 honapig jo, de legalis. A mennyisegi [nevezzuk nagy tetelesnek] licencek kulcsai amik 1 evig is jok, azok is legalisak, csak valaki a cegtol, az iskolabol, akarhonnan kiposztolta valahova valamikor. Es mikor 100 ezren illesztik be a mondjuk 5 ezres kulcsot, akkor elobb utobb hibauzenetet fog kiirni a nod. De attol a kulcsok tobbsege meg hivatalos. [mellesleg a 3 eves hivatalos licenckulcshoz kepest az 1 eves trialnak szamit?]
    Van magyar trial kulcs igenylo oldal is, itt is havi kulcsokat kuldenek ki, de most neztem es 403-as hibauzenet van jelenleg, de hetfon meg ment: https://virusvedo.hu/
    Es meg egy gondolat: Azert arra is kivancsi lennek, hogy amikor a nod gyartoja szigoritani kezdett az uzletpolitikajan es sorra elkezdtek kiloni a trial kulcsot kinalo hivatalos oldalakat, [viszonteladokat es egyeb uzleti partnereket], akkor itt, ebben a topikban hany olyan nick jelent meg, akiknek valamilyen formaban koze van Eset-hez mint ceghez...
    Vegul annyit azert megjegyzek, hogy nem igazan ertem a felhaborodast, hogy le mertem irni es kepet betenni arrol, hogy egy ember akkor lep pont szinre, amikor elkezd szukulni a trial kulcsok fellelhetosegi kore es, hogy ez mikent adta ki magat a tortenetben. Es az, hogy nyomozok es en ezzel foglalkozok, hogy mas mire kolti a penzet? Hat bocs mar, hogy be mertem irni a keresoba a babikszili szot es a kidobott talalatok kozt ott volt az altalam kepen betett link is. Ez valoban oriasi nyomozas. Kb 15 mp volt, de akkor legyen nyomozas es a masik utani kutatas. Nem ertem azt sem, hogy hol es mikor olvastak a prokatorok/egyes nickek azt, hogy en bar mit irtam volna a vasarolt kulcsokrol vagy az ezeket megvasarlokrol. Itt egyetlen nick, Medvetojas kezdett el arrol irni, hogy az o kulcsai nem trial kulcsok, ezutan pedig mas nickek is errol kezdtek el irni. Erdekes...
    Na itt fejeztem be, bocs akit erintett es megsertett es felhaborodott.
  • graceson #15464
    Ok.
  • moonster
    #15463
    Hölgyeim és Uraim!

    Engem nem zavar, hogy lehetőség van 1 éves kód vásárlására kedvező áron.
    Azt gondolom, hogy mindenkinek igaza van valahol.
    Engem nem zavar a vita, viszont a személyeskedés igen.
    Kéretik ezektől tartózkodni és a szakmaiság felé terelni a témát.
    Nyilván, ha valakinek kétsége van valami felől, nyugodtan leírhatja, de a netikett betartásával.
  • graceson #15462
    Te most tenyleg megmagyarazod hogy mit gondoljak es mit tegyek? Ki vagy te hogy eloird masnak a sajat vilagnezeted? Egy egyszeru nick vagy semmi tobb es korbeleng az izomszag ami nagyon buzlik. Fogadatlan prokatorkent veded azt amit megtettel es megvettel. Egeszsegedre es sok oromot a vasarolt kulcsokhoz. Engem abszolut nem erdekel hogy neked mi ok es mi nem ok es az hogy neked jok a kulcsok az nem azt jelenti hogy pisztolyt tartanak a fejedhez azert hogy vedd az eladot! Nem tetszik hogy nekem nem tetszik valami? Akkor ha szúrja a szemedet a dolog görgess át rajta és kész!
    Te vele foglalkozol es a sajat egoddal en meg nem. Ilyen egyszeru. Na csa izom tibi!
  • Norbi200
    #15461
    Nekem lassan 4 hónapja megy a kulcs amit vásároltam Medvetojastól, hibátlanul teszi a dolgát.
    Mindenki elégedett vele, vegyél te is magadnak egyet.
    Inkább örülj neki hogy ennyiért hozzálehet jutni jogtiszta kulcshoz.

    De a hardveraprón rengetegen árulnak mindenféle kulcsokat.
    Win 10, Office, játék kulcsok. mindenféle vírusirtókhoz.
    Ezek is fullos jogtiszták.



    Utoljára szerkesztette: Norbi200, 2021.09.22. 09:13:08
  • graceson #15460
    3 db eszkoz:
    2021.09.21. - 2021.10.21.
    HKAD-XB9R-795V-4V6V-FX2U
  • ntex
    #15459
    A trial kódos részt félreértelmeztem, ezt elismerem, valószínűleg ezért hitte ő is hogy trial kódokra célzol.

    Amit vettünk tőle két darab 1 gépes - 1 éves kulcsot mindkettő végigment a teljes időtartamán, nem vonták vissza idő előtt, nem volt vele semmi probléma. Amiért fizettem azt kaptam. Se többet se kevesebbet. Ha lenne velük probléma, az Hardveraprón kiderült volna már rég, mivel gondolom azóta jó pár kulcsot eladott ott és eddig úgy tűnik senki sem panaszkodott rá. Ha ez neked nem elég garancia, az már nem az ő problémája.

    Egyébként én azt nem értem miért gond az neked hogy bejött ide hirdetni magát. Nem kötelező vásárolni sem tőle egyrészt, másrészt meg ha szúrja a szemedet a dolog görgess át rajta és kész. Többen is vásároltak innen kulcsot tőle, mert unják a folyamatos szívást a trial verziókkal. Másrészt a megbízhatóságát nem hiszem hogy kockáztatná cinkes kódokkal. Hivatkozol itt más nyomorára, mikor senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy vegyél tőle kulcsot. Meg senki máséhoz sem. Ő lehetővé teszi azt hogy olcsón hozzájuss éves liszenszhez, te meg vagy élsz ezzel vagy nem. De amit te nyomsz itt az csak picsogás, megkockáztatom hogy irigység is ha már direkt belinkelted ide azt hogy milyen hardverekre tellett neki. Egyébként azt is felajánlotta neked hogy ingyen ad kódot hátha az megnyugtatja a lelkedet, de te csak azért is próbálsz bizonytalanságot kelteni, meg turkálsz a másik zsebében. Az amivel te foglalkozol, senkit nem érdekel itt.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.09.21. 22:59:47
  • graceson #15458
    Nem ertelek. Miert emlegeted folyamatosan hogy te nem rial kodot arulsz? Ki irt itt olyat hogy te triallal foglalkozol? Nem nekem masnak is szemet szurt hogy idejosz penzert arulni a mit is? Dobj mar kepet legyszives a szamlarol amit kiallitasz hogy mennyire hivatalos amit csinalsz. Pontosan tudod hogy kezd lassan a nulla fele haladni a lehetosegek szama hogy be lehessen szerezni ingyen hivatalos trial kodokat a neten. Legyen az havi 2 havi vagy 4 havi mindegy. Egyszer csak amikor elkezdenek fogyni az ingyenes lehetosegek te megjelensz es meg par nick akik a sajat vasarlasukat kiposztoltak ide hszba. Majd mas valaki es en is leirjuk hogy ez nem a fizetos topik nem kene itt nyereszkedned. En betettem a kepet hogy mennyire megy neked az uzlet es azonnal irtad hogy nem a nod kodokbol van penzed. Ki allitotta ezt nem tudom. Majd konokul tettetve a lenyegre valaszolast vagy reagalast te folyamatosan azt irod hogy nem trial kodokkal uzletelsz. En nem irtam olyat hogy trial a kodod valakivel osszekeversz. En azt probalom magyarazni hogy pontosan annyira hivatalos a te penzert arult akarmid amirol csak kevesen tudjak hogy mi es hogy jutsz hozza mint a neten keringo tobbi ingyenes eves kod amik valoban jok egy evig. Majd akkor probald meg beetetni az embereket hogy hivatalos a kodod amikor valoban jo 8-10-12 honapig a biznisz kodod es adsz rola szamlat. Mert hogy addig aki fizet neked az vegso elkeseredeseben fizet es fogalma sincs rola hogy mi lesz kesobb.
    Na ez a helyzet kihasznalasa draga baratom es ez a mas nyomora amit mar egyszer leirtam. De te emlegesd folyamatosan hogy a te bizniszkodjaid nem trialok es ne torodj vele hogy senki sem irta hogy azok.
    Az meg hogy toroltek a hszokat nem veletlen...
  • graceson #15457
    Valami nem ok nalad! Miert irtad hogy trial verzio lenne? En irtam ilyet hogy trial verzio amit tobbek kozt te is megvasaroltal medvetojastol? Vagy olvasni nem tudsz? Nem ertem.
    Es hogy vergodok? Egyszeruen leirom azt ami szerintem nem ok. Ez egy trial kodos topik. Mit nem ertesz ezen? Ugy erzed szidom az egodat hogy te is vettel valamit en meg a valamit megkerdojelezem? Nem kivanom teljesen komolyan de vard ki a veget a vasarolt kodnak. Egyebkent meg igazad van. Fizettel egy relative kis osszeget ha meg buktad akkor buktad. Csak kellemetlen. Kb ennyi.
  • Medvetojas
    #15456
    Megjegyezném, az előző provokáló üzeneted és az üzenetváltásunk törlésre került, így azt merem gondolni, hogy nem velem van a probléma. Ezért én itt lezártnak is tekinteném ezt a témát, és figyelmen kívül fogom hagyni az összes további ehhez hasonló üzenetedet.
  • Medvetojas
    #15454
    Ha már alaposan utánam néztél, akkor bizonyára azt is láthattad, hogy HardverAprón nem pár hete vagyok jelen úgy általánosságban (nem ESET-tel), tehát nem, nem random trial kódokat árulok pénzért “hirtelen feltűnve a színen”. Sőt, képzeld, nem is leakelt, interneten megtalálhatóakat.

    Ezért is, akármi fog történni a trial kódokkal a jövőben, az a ”Vásárolt” licenckulcsokat nem érinti. Mégpedig - ahogy ntex is írta -, a kulcsok mindegyike az ESET vírusírtókban is “Vásárolt” (Paid) licencként jelennek meg aktiválás után. Ha írsz egy emailt, szívesen adok neked egyet, aztán kedvedre elemezheted részemről a hivatalos, nemzetközi ESET ügyfélszolgálattal is a licenc eredetét. Ők már számodra is megnyugtató választ fognak adni. Szóval igen, az ajánlat és a kulcsok hivatalosak, és ugyanennyire hivatalos ESET partnertől származnak.

    Friss, rendeléstől számítva 1 éves kulcsot tudok adni, nem pár hónapos trialokat. Van itt bőven trial kód, ha azokat szeretnéd használni. Ha moderátort zavarja, vagy szabályba ütközik, akkor sajnálom, nem tudtam, és ezesetben már itt sem vagyok.
  • ntex
    #15453
    Ha trial verzió lenne, akkor a program is írná hogy próbaverziós a kulcs, de nem írta a legutóbbi 1 éves kulcsnál amit vettünk tőle. Csak nem konkurencia lett neked hogy itt vergődsz ilyeneken?
  • graceson #15452
    Miert medvetojas ajanlata hivatalos? Nav befogadja a szamlat amit kiallit?
    Merthogy az eset kilovi minden uzleti partnerenek trial kulcs kuldes jogosultsagat, az oroszoket is. Ezek teljesen hivatalos trial kulcsok voltak, ezt tobben nem tudjak vagy nem foglalkoznak vele. Es amikor minden vagy majdnem minden lehetoseg a legalis trial kulcsokra megszunt hirtelen feltunik a szinen egy valaki aki penzert arul kulcsokat...
    Ennek a topiknak a neve amugy trial kodok.
    Szoval valaki aki vett a kucsokbol az linkelje mar be a szamlat hogy kepbe legyen mindenki az eves 3000 ft-os kulcsokkal.
  • patás
    #15451
    Tényleg jól működik, de azt ne felejtsd el, hogy ez attól még nem teljesen legális verzió. Medvetojas ajánlata rendkívül kedvező ár az eset.hu honlapjához képest, és ha nem lenne ez a 2024-es lehetőség, valószínűleg én is élnék vele.
    Az a fontos, hogy több opció is rendelkezésre áll az EIS használatához, mindenki azt választja, amelyiket szeretné.
  • Suden
    #15450
    Nekem már 4 hónapja megy a 2024.11.21-ig tartó licenszel gond nélkül. :) Érdemes rászánni az időt. Mellesleg ezzel a host fájlos módszerrel még verziót is tud frissíteni gond nélkül, nem csak a napi frissítéseket. Jelenleg 14.2.24.0-ás verzióm van.
    Utoljára szerkesztette: Suden, 2021.09.20. 11:25:39
  • kulcsocska
    #15449
    Sziasztok!

    FREE 90 day Trial license Eset Internet Security
    lejárat: 2021.12.17.

    S44D-XN5M-WHBF-F4BJ-N85E
    VNRX-XB9R-772P-7BK5-4MBF

  • szoltang
    #15448
    Köszi! Éltem egy 2 eszköz 1 évre lehetőségeddel, eddig nem csalódtam. Maradjon is így jövő szeptemberig.
    Utoljára szerkesztette: szoltang, 2021.09.18. 23:04:42
  • Medvetojas
    #15447
    Új licencek, 2022. 09. 19-es érvényességi idővel.
    (NEM TRIAL!)

    Webshop link: https://shoppy.gg/product/B7VPptX
    Több eszköz esetén email: [email protected]
  • Medvetojas
    #15446
    Nem Trial kódot kapsz 1-2 hónapkra, hanem 1 éves, megvásárolt licenckulcsot.
  • wasq
    #15445
    Ha egyszer "TRIAL KÓD" akkor mit bizniszel itt az ember pénzért kapható kódokkal?!
  • wasq
    #15444
    Nagyon köszi!
  • Medvetojas
    #15443
    Új licencek, 2022. 09. 17-es érvényességi idővel.

    Webshop link: https://shoppy.gg/product/B7VPptX
    Több eszköz esetén email: [email protected]
  • Medvetojas
    #15442
    Új licencek, 2022. 09. 14-ig.

    Webshop link: https://shoppy.gg/product/B7VPptX
    Több eszköz esetén email: [email protected]
  • VaFec
    #15441
    https://hu-hu.facebook.com/groups/ESETNOD32AntiVirus/
  • VaFec
    #15440
    SMART WPA7-X9MK-8S7F-XAHD-4NDV 10/10/2021
    SMART HSA6-XFS7-ET89-6HW8-VMWB 10/10/2021
    SMART FBV6-XKDA-GN3U-4MF4-X9CU 10/10/2021
    SMART N9GN-XET4-76HD-63NN-5JTB 10/10/2021
    SMART BCAA-X9T5-UD75-6GGD-9HV3 10/10/2021
    SMART UN7M-XKSR-U9KS-28T2-CGFP 10/10/2021
    SMART PEK8-X6P4-EGNK-7BSE-BJSR 10/10/2021
    SMART J34R-XV2X-5HBA-U2PF-M6KA 10/10/2021
    SMART NVXS-XBCV-SFX3-7CC4-G3DS 10/10/2021
    SMART DV7F-XVSV-NGBC-3SVA-XVX2 10/10/2021
    SMART JKNM-X92E-A38U-KVCE-RGWV 10/10/2021
  • Medvetojas
    #15434
    Új, 25 db licenc került feltöltésre a webshopba.
    Érvényességi idejük: 2022.09.11-ig szól.
    Rendelkezésre állnak korlátlan számú eszközre szóló licencek is, akár 10, 20 eszközre is.

    Elérhetőségeim az alábbiak!

    Webshop link: https://shoppy.gg/product/B7VPptX
    Emailem: [email protected]

    Licenckulcs ára 1 eszközre 1 évre: 2290 Ft
    Euróban (webshop): 6,49€

    Az összes webshopon elérhető termékem listáját megtaláljátok itt: https://shoppy.gg/@Medvetojas
    Figyelem! Itt nem látszik a fenti kedvezményes ESET termék, így azt innen a direkt linkről kell elérni!

    Megbízhatóságom ellenőrizhető, HardverAprón 1000 pozitív értékelés és számos SG fórumozó igazolja a minőségi és egyszerű, eredeti licencvásárlását.
  • aleksey065
    #15433

    https://my.eset.com/refer-friend/MPKSV89N
    INGYENES 30 napos próbaverzió letöltése + 0 további hónap
  • MO69
    #15432
    Ezzel a linkkel 2 hónap próbaverziót kaptok, ha letöltitek és tiszta telepítést csináltok.
    https://my.eset.com/refer-friend/MPKSV89N
    Én is kapok ezáltal +1 hónapot. Limitált 5 letöltés.
    Köszönöm Nektek.
  • Medvetojas
    #15431
    Új készlet a webshopban! 20 eszköznyi licenckulcs áll rendelkezésre jelenleg! :)

    Webshop link:
    https://shoppy.gg/product/B7VPptX
    Emailem: [email protected]

    Licenckulcs ára 1 eszközre 1 évre: 2290 Ft
    Euróban (webshop): 6,49€

    Az összes webshopon elérhető termékem listáját megtaláljátok itt: https://shoppy.gg/@Medvetojas
    Figyelem! Itt nem látszik a fenti kedvezményes ESET termék, így azt innen a direkt linkről kell elérni!
  • dorogdi
    #15430
    vásároltam, minden simán ment, 2 eszközre.
    nagyon kösz, ajánlom! :-)
  • pokikoli
    #15429
    Sziasztok!

    @hodila
    Köszi szépen, végül nekem is sikerült! Ha a gépre másoltam, rögtön törölte a Nod, de Pen Drive-ról indítva a bat file-t szépen végigfutott és sikerült a 90 napos próbaverziót aktiválni...
  • Norbi200
    #15428
    #15418 Medvetojas

    Köszönöm szépen a kódot.
    Gyors, korrekt, megbízható eladó. Nagyon elégedett vagyok. Részemről maximálisan ajánlott eladó.
    Több kódot is vásároltam.
    Az egyik legprofibb a Hardveraprón is. Bátran ajánlom mindenkinek!
    Utoljára szerkesztette: Norbi200, 2021.09.06. 13:22:48
  • moonster
    #15427
    Nekem sem működik, de lehet, hogy az Azure miatt.
    Alapból ki is szűri az Eset IS, nyilván a kódok miatt, de ha kikapcsolom 10 percre és úgy futtatom, akkor is jó pár kulcsot nem tud módosítani a registryben. :(
    Onine kulcs generátor lenne jó, de sajnos nem találok működőt még.
    Utoljára szerkesztette: moonster, 2021.09.06. 10:36:48
  • hodila
    #15426
    Nem tudom mit csináltok, ettől jobban nem tudom elmagyarázni.
    Ha normálisan le van töltve a bat fájl, mennie kell.
  • gabesz34
    #15425
    Nekem ilyen a letöltött bat fájl.
  • gabesz34
    #15424
    Szia! Elinditom a bat. fájlt és csak egy végtelen ikon fut pár másodpercig azt semmi utánna. Mit rontok el?
  • hodila
    #15423
    Először is letöltöd a bat fájlt. Utána megvárod mig lejár az licenc, majd az EIS feldobja, hogy vásárolj licencet. ott még nem fogod látni a próbaverzió kérése szöveget, csak a vásárlást. Elinditod rendszergazdaként a bat fájlt. utána feljön egy ablak ott a szöveges rész után nyomsz egy entert, majd a bat fájl teszi a dolgát. meg fog nyilni megint az EIS, na ott már látni fogod a próbaverzió kérése szöveget. Ott rányomsz és a EIS csinállja is, ott már csak követni kell amit a program kér és ennyi. Be kell írni egy email cimet, ill megerősiteni. Én egy 10 perces email címet adok meg, utána egyből érkezik a 90 napos kód, valamint a program aktiválja magát. És használhatod is.
    Ez a bat fájl a Windows regből törli az adatokat igy a program úgy érzékeli mintha akkor telepitetted volna először a gépre az EIS-t. Semmit nem károsit a gépen, teljes értéküen használhatod. Ha majd lejár megcsinálod még egyszer, még egyszer, még egyszer stb.