• graceson #15458
    Nem ertelek. Miert emlegeted folyamatosan hogy te nem rial kodot arulsz? Ki irt itt olyat hogy te triallal foglalkozol? Nem nekem masnak is szemet szurt hogy idejosz penzert arulni a mit is? Dobj mar kepet legyszives a szamlarol amit kiallitasz hogy mennyire hivatalos amit csinalsz. Pontosan tudod hogy kezd lassan a nulla fele haladni a lehetosegek szama hogy be lehessen szerezni ingyen hivatalos trial kodokat a neten. Legyen az havi 2 havi vagy 4 havi mindegy. Egyszer csak amikor elkezdenek fogyni az ingyenes lehetosegek te megjelensz es meg par nick akik a sajat vasarlasukat kiposztoltak ide hszba. Majd mas valaki es en is leirjuk hogy ez nem a fizetos topik nem kene itt nyereszkedned. En betettem a kepet hogy mennyire megy neked az uzlet es azonnal irtad hogy nem a nod kodokbol van penzed. Ki allitotta ezt nem tudom. Majd konokul tettetve a lenyegre valaszolast vagy reagalast te folyamatosan azt irod hogy nem trial kodokkal uzletelsz. En nem irtam olyat hogy trial a kodod valakivel osszekeversz. En azt probalom magyarazni hogy pontosan annyira hivatalos a te penzert arult akarmid amirol csak kevesen tudjak hogy mi es hogy jutsz hozza mint a neten keringo tobbi ingyenes eves kod amik valoban jok egy evig. Majd akkor probald meg beetetni az embereket hogy hivatalos a kodod amikor valoban jo 8-10-12 honapig a biznisz kodod es adsz rola szamlat. Mert hogy addig aki fizet neked az vegso elkeseredeseben fizet es fogalma sincs rola hogy mi lesz kesobb.
    Na ez a helyzet kihasznalasa draga baratom es ez a mas nyomora amit mar egyszer leirtam. De te emlegesd folyamatosan hogy a te bizniszkodjaid nem trialok es ne torodj vele hogy senki sem irta hogy azok.
    Az meg hogy toroltek a hszokat nem veletlen...