Hogy is telepítsük kedvenc játékunkat
  • loser
    #519
    Tessék, itt a megoldásod ( volt már 1 párszor )

    kinek nem megy a játék vagy valami baja van vele az olvassa tovább a többieknek unalmas lenne:-)
    Szóval a játék indul.Nem rángat meg ugrál a kép,nem kevereg össze-vissza a gép a cd-k között,stb.
    A lényeg hogy leírom az elejétől a végéig mert egy-két ember arra is lusta hogy visszaolvasson.
    Én teljesen újratelepítettem a gépet.Ez a legértelmesebb dolog hogy ne akadjon össze esetleg egy-két dolog.
    Op rendszer XP+sp2
    Megvan a játék,feltelepíted.
    Nem kell alkohol,felmegy a virtual daemonnal is simán.
    játék fentvan,1.1 patchet felrakod.
    Ezután startmenü-futtatás beírod hogy Regedit és okézod.
    A registryben megkeresed ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root\SYSTEM\

    Itt vannak ilyenek:
    0000
    0001
    0002
    0003
    0004
    Ezekre rákattintva amelyikben megtalálod a pnp bios extensiont a jobb oldali felsorolásban az a Tied.
    Nekem a 0003ban volt.Ezután rákkattintasz az adott mappa melletti + jelre hogy lenyiljon.
    Két mappa lesz a control és a logConf.Mindkettőre jobbklikk ,engedélyek.
    A feljövő ablakban systemre kattintva CSAK AZ OLVASÁSnál lévő ablakot pipáld ki a megtagadás mezőben.
    A pnp bios a virtual daemonra vonatkozik.Ez fontos.
    Ezek után bezárhatod a registryt
    Ha ez megvan akkor kattints a játékindításra.Persze hogy nem fog elindulni mert a védelmet engedélyezni kell.Yes és ujraindul a gép.
    Miután újraindult behúzod a virtual daemonba a mini image filet.
    Fogod a starfuck v0.82őt és elindítva azt a legalsó védelmet kiválasztva(3 van) az alatta levő jobb oldali felsorolásból kiválasztod a disable cdrom-ot
    ezután pár pilanat múlva kiírja hogy ok.
    Fogod elindítod a játékot és beírva a cd kulcsot a játék indulni fog az ellenörzés után.Ha nem akkor valamit elb**tál:-))
    Fontos hogy 1.1 patchel is elindítsd a játékot hogy itt működik-e.
    Ha ok minden akkor fogod az 1.2 patchet és azt is felrakod.
    Ezután a játék megint védelemellenörzést fog csinálni.Yes,gép ujraindul.
    Miután újraindult fogod és megnyitod megint a registryt.
    Itt ezt keresd meg :

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\SCSI\CdRom&Ven_Generic&Prod_DVD-ROM&Rev_1.0

    Erre a mappára jobbklikk és ugyan úgy letiltod az olvasást mint fentebb
    Ezután registry bezár.
    virtual daemonban mini image,starfuck indít és cd rom disable majd go játék:-)))

    Megjegyzések:A starforceclean.exe-t nyugodtan elfelejtheti mindenki mert a program automatikusan újratelepíti,felesleges használni.
    Alcoholt szintén felesleges.A gépemben 1.7es celeron proci van 384 ddr ram és gforce mx440es videokari.Szóval nem egy erőmű és megy frankón.
    A kormányom logitech wingman formula GP.És még annyi ha valaki a system mappában mindenhova pipát tesz az saját magát fogja megszivatni
    mert a hozzáférést is megtagadja saját magától vagyis onnantól nyista mappa megnyitás:-))
    Remélem mindenkinek letudtam írni érthetően és jól nyomon követhetően.A fentebb felsorolt dolgok egyébként megtalálhatóak a
    forumban csak össze kéne őket olvasni.Köszönet érte azoknak akik vették a fáradságot és leírták.
    By Daffy