F.A.Q

WAREZ-RULEZ ügyeket privátban intézzétek! Frissített FAQ!
  • SaGa Jr
    #5151
    A transporter device csak a pilótát teleportálja át és pár cuccot egy közeli, saját hajóról. Kereskedésre nem jó (alapesetben, nem scriptekkel). TL hajót felejtsd el a kereskedésben. Két állomástípusra tud csak beállni (equipment dock, shipyard). Azok meg nem éppen kereskedelmi központok. Gépi irányítású kereskedésre alkalmatlan, hacsak nem scriptelsz, de ennek sem sok értelme van. A gép nem fogja rendesen végrehajtani a parancsot. TL hajót csak állomások vételéhez/szállításához, esetleg gyárközpontokhoz használj, ahol van jelen a gép fogadására alkalmas dokkolóállás. Oda jó lehet.


    Hiába küldöd át a pilótát egy másik hajóba, ha abban nincs ott az MK3-as trade software. Ha viszont átteszed a software-t akkor a pilótát mindenképpen elveszíted (őt a cucc megvételekor a hajóhoz kaptad, kidobod/átteszed máshová a cuccot, elveszik a pilótád, megmarad a hajód).
    Persze átmegy a pilóta másik hajóba (move pilot paranccsal), de onnantól már nem fog kereskedni magától, nem lesz rangja többé. Gyakorlatilag haszna sem sok van.