7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • Zoolee1976
    #81520
    Próbáltam! Pár meccset játszottam és teljesen üres a játék, pár csapattal és egy borzasztóan elrontott játékmenettel! Talán pár hónap múlva valamennyire rendbe rakják,de én ebbe több időt nem ölök.Mostanában mióta ugye a Pes 2021 my clubban a játékosok 99 százaléka full "kigyúrt" legendákkal tolja, és nem lehet nem Ronaldoval Rumeniggével stb stb lenni azt is abbahagytam.Ugye a pes 18,19,20,21 offline master ligája is totál telesrceiptelt csaló fos,maradt az egyetlen offline játszható rész a Pes 2017 és azon belül is a master liga! Felment rá a legújabb Smoke Patch és így számomra teljesen adja az igazi Pes hangulatot.A Gironával Spanyol másod osztályba kezdtem,levittem a fizetéseket és olcsón vettem pár szabadon igazolható de jó játékost! Így a büdzsé is jó, és Top player fokozaton eddig csak egy nagyobb gépi csalásban volt részem a lejátszott tíz meccsből!Az újabb részekben ez fordítva van,10 meccsből 9x csal a gép, és nincs állandó 45+ vagy 90+ perces scriptelt gól.A gépi csapatok eltérő formációban, eltérő stílusban játszanak.Teljesen szórakoztató és mindenkinek tudom ajánlani a Pes 2017 master ligát Smoke Patchhal vagy anélkül!Písz