7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • Balázs 17
    #81502
    Adni-venni, kölcsön, kirúgni tudsz, nincs 3D tárgyalás, hanem csak ilyen szöveges,viszont játék kezdésnél lehet állítani erősségét ennek is
    pl én úgy szoktam kezdeni, hogy nehéz legyen igazolni és ne legyen kb semmi pénzem

    Legnagyobb hátránya a játéknak, hogy nincs játékos generálás, így a visszavonult játékosok fognak visszatérni egy év szünet után 17 évesen...
    pl Ibra most 39 éves, letolsz két szezont aztán ott lesz vhol a világban 17 évesen, nevetséges és ez 20 éve a játék része így, talán majd a PES22

    Nincs olyan edzés, mint fifaban, hanem itt szerepköröket kell beállítanod játékosoknak, itt a meccseken fejlődnek legjobban, sok minden függ, milyen formában jászik stb
    Van Team Spirit, ami játék egyik legjobb része, így újonnan igazolt játékosok, akik nem illenek bele a taktikádba alapból, lehúzza ezt az értéket és a pályán is látszik, hogy nincs összeszokva a csapat
    Játékosoknak szerepkörük van, mindegyik mást jelent,
    pl:
    polific winger->klasszikus szélső, aki inkább oldalt marad és inkább beadásokra van
    roaming flank-> szélső aki inkább befele akar jönni, mint egy belső támadó pl Salah
    és még sorolhatnám, tehát érdemes az ember játékstílusához venni playereket
    Rengeteg tulajdonság van ami hatással van a csapatra, számít a játékos forma, így érdemes rotálni

    Nincs közvetlen potenciál, mint odaát, hogy 89-98aslehet minden második játékos, hanem egy bizonyos fejlődési görbe van és abból lehet látni nagyjából, hogy mire lesz képes a fiatal játékos
    Ha nem játszik sokat, szarul teljesít, akkor belassul a fejlődése, vannak olyan meccsek, hogy egy nyíl jelzi, hogy csúcsformában van ilyenkor extra XP-t fog kapni, ha játszik
    Sokkal jobb szerintem ez a megoldás, mert míg fiaban egy év alatt nevetségesen sokat fejlődnek a játékosok itt nem.
    Játékos keresés se olyan összetett, itt nincsenek elrejtve a tulajdonságok
    Jobban be kell lőni a taktikát, mint fifaban, nincs eszeveszett dribbling és társai, legnagyobb élmény manual passon és lövésen adja a játék, de egy új PES játékosnak ez nem ajánlott
    Igazából le kell nyelni ezt a játékos generálás problémát és kész, minden más adott a játékban, BL, EL, válogatott

    Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz :)
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2020.10.24. 16:02:35