• Ragnar360
    #1437
    Wall of Text - to PS & God of War fans

    god of war just got cancel by me -.- :d:P irnom kene rola blogot de nincs kedvem, viszont muszáj még ezt leirnom (és most talán elfére itt ebbe a topikba is) - mert úgy általános véleményem a játékkal kapcsolatban....

    Szóval - a játék jó - viszont lehet én öregszem és ezért nem jönnek be biz. dolgok, habár EZT IS kétlem

    Lényeg, hogy nagy láccik mennyit dolgoztak vele - rengeteget - rengeteg feelinges, látványos dolog van benne ami tényleg csak 1x van ellőve az egész játék alatt - számtalan ilyen van TÖBB TUCAT - párat megemlitek : öreg ember sírásó, alvilág - A FENT ÉS A LENT kapcsolata áhh ez mennyire teccett - Pegazus, Ikarus jelenet, Fordítók, Perseus, Prométeusz, Hajós kapitány - rengeteg iszonyatosan jó apró dolog - de tényleg rengeteg (!!!) fel se lehetne sorolni öket anélkül hogy egyet tuti kine hagynánk mert annyi van na - SZERK.: és számos ebbe a felsorolásba nem illő "elem"

    Helyszínek - na itt sok dologban elhasal a játék - igaz részben mind jó - mert hangulatos és látványos és azt mondom rá hogy oké - de legtöbbjük nagyon VONTATOTT

    Példa: -> 2. rész - megkell szerezni a cuccott, hogy visszamenve az időbe megállítsuk Zeuszt (primitiven fogalmazva) namármost - mondom a nagy ÓRIÁS LÓ SZOBROKTÓL - mégis mi a jó retkes büdös francért kell bejárni a fél világot hogy eljussunk a cuccért - már majdnem végignéztem a játékot YOUTUBEON onnan ahonnan abbahagytam - és harcokat többnyire áttekertem - MÉGIS már FÁJT A FEJEM és mikor azthittem namár mindjárt ott vaagyunk akkor kiderült hogy mégse - és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb ús újabb és igy tovább - nagy helyszín terület, feladvány - az ember kishíjján azt hinné hogy a végtelenségig megy és soha nem lesz vége - de persze mikor megérkeztünk a szigetre és senki ne mondja h mikor elöször jáccotta nem gondolta azt hogy na itt akkor hamarosan megszerezzük a cumót aztán utólag meg csak lesett hogy hát azóta mióta megérkezett és najó mondjuk onnantól hogy leverte a barbár bosst jáccott vagy 10-15 órát...

    Ha ehhez hozzáveszem az akármennyire is jó látványos harcot hát - akkor még rosszul is leszek (a valós életben) mire megszerrzük a cuccot - még akkor is ha nem egy nekiülésre csinálja az ember - a harcok nagyon sokszor rosszul vannak adagolva - és ez TIPIKUSAN az ilyen játékot szépséghibája, de sajna sokat tud rontani az élvezeten - érdekes Prince of Persia Warrior Withinbe soha nem panaszkodtam ha jol emlékszem és maga az a játék ilyen de hanem hosszabb volt mint ez! - De hamár annyira eröltetik azt a kiba. harcot akkor ne keljen 5 db nyomi lelenféllel 5 percig harcolni amikor a következő perc után újból jönnek csak többen és keményebbek - ez a jatek egyik legfontosabb része - és nagyon azt érzem, h nincs eléggé kibalanszolva nem nem a kombokrol meg skillekröl meg faszomtudja miröl beszélek - azokkal nincs gond - meglehetett voldani normálisan ÉS NEM CSAK BEDOBÁLNI A SZÖRNYKUPACOKAT A SARKOKRA - GYK ÚJRAKOPIZNI SOKSZOR A KÓDSORT -.- hamár ennyi időt beleöltek a fejlesztésbe... - NINCS ÁTÉREZVE A DOLOG a fejlesztők részéről, mert akkor tuti nem igy festene a dolog - nem gondolták végig vagy én nemistudom - de tényleg csak annyit kellett volna h namost akkor itt legyen harc de itt meg itt és itt ne, mert az már unalmas és vontatott lenne akkor + szörny (életerö) balanszolást márcsak halkan emlitem meg ^^ mert már nagyon nevetséges volt olykor hogy kis geci katonára rányom az ember 5 kombót és bekap 100 TALÁLATOT (vagy több/kevesebb) és még mindig jóhiszemüen "vigyorog" -.-

    Szal párszor ilyenkor a REALITÁS szó is eszembe jutott - ami visszavezethetö nem csak a harcokba, hanem inkább föleg a fél vilagot bejárom soha el nem fáradunkra, A 10 FEJTÖRŐT MEGOLDOTTAM 10 PERCE DE NEM VOLT ELÉG MERT ITT EGY ÚJABB DOLGOKRA stb.

    Na ennyi lenne - biztos hagytam ki dolgokat amiket megakartam emliteni mint pro és kontra oldalon, de sebaj...

    A lényeg: a játék [JÓ!!!] - de én ezek miattad abbahagytam és most kivételesen ezeket a kontrákat annyira nem is véleményként kezelem, hanem inkább tényként... - de még1x: elég jó játékról van szó (utolag odatettem az elég szót...mert kicsit félve merem kimondani hogy jó - viccel -.-)

    - I AM WHAT A GODS HAVE MADE ME - Kratos, respect