1544
  • valkoadam
    #1464
    hát nem tudom. én ott akadtam el titan mod-ba amikor legyőztem a sisters és jön a nagy öldöglös rész szóval a végén járok és nem birom azt a bazi sok szörnyet le győzni a végére mindig meg halok sose nem marad se manám se életem:S:S:S jó lenne valami éllet cheat vagy ijesmi:D
  • valkoadam
    #1463
    Sziasztok!!! ÉN el akadtam god of war 2-be titan mod-ba és ott járokk amikor fell jövök atlasztól. jönnek olyen nagy dögök amiknek ki kell venni a szemüket és ott akadtam el mert nem tudom le győzni őket! valami cheat nincs ps2-höz vagy ijesmi vagy valami tanács????
  • LLev
    #1462
    Hello!
    Végre megöltem a Hydrát! Meg már ki is vittem, nagyon fasza game!
    Jah meg még annyit, hogy akinek megtetszett a játékban a görög mitólógia annak ajánlom ezt a könyvet. Ez egy érdekes könyv jó mitólogiai utalásokkal :)
  • kazuma89
    #1461
    Már +van...
  • kazuma89
    #1460
    Azt a részt hogy kell megcsinálni mikor van 1 szobor és a szeméböl kék sugár jön ki.Az eggyik szobrot oda toltam..az megvan de a másikat nemtod elakad..vóVki tudna segíteni?
  • PoisonChihuahua
    #1459
    "ezerrel nyomom a kört de semmit nem csinál"

    Akkor ennél többet nem tudok tenni ezügyben.
  • kommersz
    #1458
    ugyis 18+:D
  • LLev
    #1457
    rendben, meglesz :D
  • kommersz
    #1456
    majd vedd elo a jatekot ha felnottel:D
  • LLev
    #1455
    "semmit nem csinál"
  • LLev
    #1454
    Na mind1 akkor lehet végleg hagyom. Jah és ezerrel nyomom a kört de semmit nem mit már mondtam.
  • PoisonChihuahua
    #1453
    A 2. részben is vannak QTE-k, szal ezzel nem vagy elöbbre.
    Egyébként most komolyan, te mit nyomsz, hogyan nyomod, vagy mit csinálsz egyáltalán, mert egyszerűen érthetetlen, hogy itt akadsz el?
  • kommersz
    #1452
    :DSA:D:SAD:AS:DSA:D:SA:DSAD:SA:DSA:DSA:D:SA
    gratulalok:)
  • LLev
    #1451
    És? Végig nézem youtube-on
  • kommersz
    #1450
    mert ugy gecire nincs ertelme?:D
  • LLev
    #1449
    Miért ne? :D
  • kommersz
    #1448
    :DSA:D:SAD:Sa
    ha az egy nemmegy
    miert akarod a kettot?:D
  • LLev
    #1447
    ÁÁ de igy se jött össze. Mind1 akkor talán beporóbálkozok a 2-vel.
  • PoisonChihuahua
    #1446
    "Biztos?"
    Persze, ha kört mutat, hogy nyomjad, akkor a kört kell nyomni, ennél biztosabb nem is lehet...
    A "nőknél" meg az anlóg kart kell megfelelő irányba húzni.
    Egyébként azt nem értem én, hogy mi olyan bonyolult ezen, még írja is a játék lent a képernyő alján, hogy mikor mit kell csinálni, csak el kéne olvasni.
    Nem hittem volna, hogy valaki "gombnyomogatós" résznél fog elakadni, de tessék, hátha ez segít: Link
  • LLev
    #1445
    Biztos? Már egy hete ott vagyok de nem tudok vele semmit csinálni. Mind1, majd csak összejön... Jah amugy néztem videokat, és mikor a nőkkel van a forgatás jel vagy mi mit jelent, illetve mit kel csinálni?
  • PoisonChihuahua
    #1444
    Sosem értem, hogy miért véreznek el az emberek az egyszerű QTE-ken. Nyomogatni kell a kört, ennyi. Ha nem megy, akkor túl lassú vagy, nyomogasd gyorsabban.
  • LLev
    #1443
    Hello!
    Az elején a hidránál akadtam el! Már ezerrel nyomom a kört de nem jön össze lécci segítsetek! Előre is kösz
  • kommersz
    #1442
    most csak emiatt regisztraltal?
    gratz:D
    amugy "le birom tolteni"
    :DSA:DS:AD:SA
  • Tinman #1441
    Atyaég
  • PoisonChihuahua
    #1440
    A God of War: Chains of Olympus jelent meg PSP-re, ami a sorozat előzménye, az első és második rész csak PS2-re van. Warez linket itt ne kérj, mert nem kapsz, egyébként is a GoW:CoO-t már 4k-ért lehet találni, az meg nem vág földhöz senkit.
  • csonki4
    #1439
    hello
    tudna valaki segiteni?
    a god of war 2 kijott psp re?
    hai gen kuldjetek mar egy linket ahonan le birom tolteni!
    koszi
    hello
  • Tinman #1438
    Abbahagytad? Ezt a játékot?
    Azt, hogy sikerült? Egyszerűen játszatja magát, annyira állat...
  • Ragnar360
    #1437
    Wall of Text - to PS & God of War fans

    god of war just got cancel by me -.- :d:P irnom kene rola blogot de nincs kedvem, viszont muszáj még ezt leirnom (és most talán elfére itt ebbe a topikba is) - mert úgy általános véleményem a játékkal kapcsolatban....

    Szóval - a játék jó - viszont lehet én öregszem és ezért nem jönnek be biz. dolgok, habár EZT IS kétlem

    Lényeg, hogy nagy láccik mennyit dolgoztak vele - rengeteget - rengeteg feelinges, látványos dolog van benne ami tényleg csak 1x van ellőve az egész játék alatt - számtalan ilyen van TÖBB TUCAT - párat megemlitek : öreg ember sírásó, alvilág - A FENT ÉS A LENT kapcsolata áhh ez mennyire teccett - Pegazus, Ikarus jelenet, Fordítók, Perseus, Prométeusz, Hajós kapitány - rengeteg iszonyatosan jó apró dolog - de tényleg rengeteg (!!!) fel se lehetne sorolni öket anélkül hogy egyet tuti kine hagynánk mert annyi van na - SZERK.: és számos ebbe a felsorolásba nem illő "elem"

    Helyszínek - na itt sok dologban elhasal a játék - igaz részben mind jó - mert hangulatos és látványos és azt mondom rá hogy oké - de legtöbbjük nagyon VONTATOTT

    Példa: -> 2. rész - megkell szerezni a cuccott, hogy visszamenve az időbe megállítsuk Zeuszt (primitiven fogalmazva) namármost - mondom a nagy ÓRIÁS LÓ SZOBROKTÓL - mégis mi a jó retkes büdös francért kell bejárni a fél világot hogy eljussunk a cuccért - már majdnem végignéztem a játékot YOUTUBEON onnan ahonnan abbahagytam - és harcokat többnyire áttekertem - MÉGIS már FÁJT A FEJEM és mikor azthittem namár mindjárt ott vaagyunk akkor kiderült hogy mégse - és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb és újabb ús újabb és igy tovább - nagy helyszín terület, feladvány - az ember kishíjján azt hinné hogy a végtelenségig megy és soha nem lesz vége - de persze mikor megérkeztünk a szigetre és senki ne mondja h mikor elöször jáccotta nem gondolta azt hogy na itt akkor hamarosan megszerezzük a cumót aztán utólag meg csak lesett hogy hát azóta mióta megérkezett és najó mondjuk onnantól hogy leverte a barbár bosst jáccott vagy 10-15 órát...

    Ha ehhez hozzáveszem az akármennyire is jó látványos harcot hát - akkor még rosszul is leszek (a valós életben) mire megszerrzük a cuccot - még akkor is ha nem egy nekiülésre csinálja az ember - a harcok nagyon sokszor rosszul vannak adagolva - és ez TIPIKUSAN az ilyen játékot szépséghibája, de sajna sokat tud rontani az élvezeten - érdekes Prince of Persia Warrior Withinbe soha nem panaszkodtam ha jol emlékszem és maga az a játék ilyen de hanem hosszabb volt mint ez! - De hamár annyira eröltetik azt a kiba. harcot akkor ne keljen 5 db nyomi lelenféllel 5 percig harcolni amikor a következő perc után újból jönnek csak többen és keményebbek - ez a jatek egyik legfontosabb része - és nagyon azt érzem, h nincs eléggé kibalanszolva nem nem a kombokrol meg skillekröl meg faszomtudja miröl beszélek - azokkal nincs gond - meglehetett voldani normálisan ÉS NEM CSAK BEDOBÁLNI A SZÖRNYKUPACOKAT A SARKOKRA - GYK ÚJRAKOPIZNI SOKSZOR A KÓDSORT -.- hamár ennyi időt beleöltek a fejlesztésbe... - NINCS ÁTÉREZVE A DOLOG a fejlesztők részéről, mert akkor tuti nem igy festene a dolog - nem gondolták végig vagy én nemistudom - de tényleg csak annyit kellett volna h namost akkor itt legyen harc de itt meg itt és itt ne, mert az már unalmas és vontatott lenne akkor + szörny (életerö) balanszolást márcsak halkan emlitem meg ^^ mert már nagyon nevetséges volt olykor hogy kis geci katonára rányom az ember 5 kombót és bekap 100 TALÁLATOT (vagy több/kevesebb) és még mindig jóhiszemüen "vigyorog" -.-

    Szal párszor ilyenkor a REALITÁS szó is eszembe jutott - ami visszavezethetö nem csak a harcokba, hanem inkább föleg a fél vilagot bejárom soha el nem fáradunkra, A 10 FEJTÖRŐT MEGOLDOTTAM 10 PERCE DE NEM VOLT ELÉG MERT ITT EGY ÚJABB DOLGOKRA stb.

    Na ennyi lenne - biztos hagytam ki dolgokat amiket megakartam emliteni mint pro és kontra oldalon, de sebaj...

    A lényeg: a játék [JÓ!!!] - de én ezek miattad abbahagytam és most kivételesen ezeket a kontrákat annyira nem is véleményként kezelem, hanem inkább tényként... - de még1x: elég jó játékról van szó (utolag odatettem az elég szót...mert kicsit félve merem kimondani hogy jó - viccel -.-)

    - I AM WHAT A GODS HAVE MADE ME - Kratos, respect
  • warass
    #1436
    GOW 1-et keresek, jó állapotút, kisfüzet, és ne legyen platinum.
  • Tomcat77
    #1435
    hello meg van valakinek ennek a játéknak végigjátszás leirása?
  • PieroPajero
    #1434
    Én utálok a kigyó testű nők ellen harcolni.
  • PieroPajero
    #1433
    Már tom néztem videóban meg írták is, de azért kössz a segítséget.
  • megalodon
    #1432
    Szirének hangja után kell menni,amugy nem olyan nagy a sivatag. 5perc alatt bejárható keresztbe kasul aztán már tudod merre mész nagyjából.
    Ahogy kinyirsz egy szirént a lelke vagy mi asszem egy ajtóba száll. Rég játszottam lehet keverem,de szirén hangja után kell menni.
  • PieroPajero
    #1431
    Jah ok de mind1 végül is mert már tom mi a neve.
  • PoisonChihuahua
    #1430
    Amivel te játszol az a God of War 1. Abban van "sivatagos pálya".
  • PieroPajero
    #1429
    Nemt tudod mi ennek a résznek a neve?
    Mert jó lenne tudni.
  • PieroPajero
    #1428
    Ok kössz.
  • kommersz
    #1427
    lehet keverem:D
  • lowdog
    #1426
    az nem az elso resz?
  • kommersz
    #1425
    Csao
    gondolom a sireneket kell megolnod.
    Ott a hang utan kell menni, vagyis az enekuk fele , ugy tudom harmat kell megolni es mehetsz tovabb.