Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • o0tomy0o
    #216
    Jó. Összes idegszálam elpattant. Egyszerűen nem értem mi a picsa ez!!!???!?!?!?!!
    Fél percenként nyomogatom az F2-t mert egyre többször futok "aknára". Random dolognak látom, mert ha visszatöltöm már nincs ott. De van amikor 5-6 visszatöltés után is ugyan ott egyszercsak felrobban a kocsim. Van mikor megyek és hirtelen egy közeli fának csapódom úgy hogy azonnal robbanok. Ott a hajótemetőben egyszer felrepültem az égbe, majd jó egy perc múlva a tenger kjellős közepén a pálya szélén landoltam. Ez mind mind eljátszódik az ellenfelekkel is. Minden jármű bizonyos helyeken a pályáén felrobban vagy elrepül a picsába! Persze jó kis segítségnek látszott egy ideig, amikor a rám támadó csapat fele megsemmisült, azt a cuccukat meg elcsórtam... De így mocsok szar jáccani. Csak most, a sivatagos pályán kezdődött ez. A másik ami nem tetszik, hogy minden nagyváros az ellenségem, és a pályán mindenki engem támad. De ezt már megtudtzam magyarázni magammal azzal, hogy biztos a pályán mindenki mindenkinek az ellensége, élelmiszerhiány meg ilyesmi. Asszem egyik csávó a roncshajók közt mondja is ezt. De ez az állandó felrobbanás megőrít!!!!!