Társas játékok és egyebek
  • Apa27
    #300
    Szia! Ahogy lejjebb olvastad, belekérdeztem a fórumozók körébe, hogy van-e olyan, aki tervezett-e, vagy folyamatban van-e a társasa, vagy csak gondolkodott egy-két ötleten...
    Ugyanis bevallom nekem van egy-két társasra ötletem, de nagyon nehéz az előre haladás. Főleg az, hogy "terveztem" egy kis vonatos játékot elég jól kidolgozva és erre találtam hasonlókat (Steam, Age of Steam).
    Nos ezek után egy kicsit leadtam a törekvéseim :( Ugyanis csak másod osztályúnak éreztem magam, hogy olyat alkottam meg, ami már létezik (igaz én nem tudtam róla!).

    Most a dobókocka használata érdekel, illetve a kocka "helyettesítése" és a további hasonló dolgok (akciókártya) használata...
    Erre kérdeztem rá legutóbb és ugyebár erről már Te is írtál :)

    Sokad részt! Szeretnék olyanokkal irkálni, akik (ahogy Te is írtad, belekezdtél, de abba maradt a társas tervezésed) terveztek, vagy tervezési/kivitelezési fázisban vannak.
    Hogy Ők hogyan oldották/hidalták át ezeket a dobókocka és a többi dolgokat :)
    Amúgy minden érdekel, ami társas :)
    Minden apró pici ötlet.
    Szeretnék tervezni egy társast, de sajnos most időm sincs, se energiám, hogy belevessem magam :(
    Ötletek (apró kis játék tervek-->TALÁN AZOK AMIVEL ÉN SZÍVESEN JÁTSZANÉK) vannak, csak valahogy mindig megakadok és abba is maradnak a további "agytekervények" :(

    Bevallom egy csomó olyan játék van, ami hihetetlen nagy FUN-nak örvend (Catan) de én nem szeretem. Nem tudom miért, de nekem nem tetszik. Nincs benne izgalom, kaland... Nem fogott meg.