- egyenlőre az a tényállás, hogy aki mos fogat, annak nem lyukad ki. De! Nem mindegy mennyi ideig, és hogyan. Rövid ideig (30mp) jól ua,mint sokáig (pl. 15 percig) szarul.
- nem úgy néz ki, hogy lehetne fogat növeszteni. Amennyire én tudom, eddig 1x sikerült vmi fogszerűt növeszteni patkánygyomorban, a rágcsáló pedig a szerektől amit kapott leukémiában elhunyt. Dehát ízlések és pofonok.
- pillanatnyilag (és egyszerűsítve) 3 féle mélységű lyukat célszerű megkülönbztetni: felszínes (csak zománc érintett,vagy a felső rétege/i), mély (ekkor már szinte mindenre baromira fáj, és kikukucskál az ideg), és a kettő közötti. Mindegy, hogy van-e már benne tömés, vagy nincs.
Az utóbbinál szerintem már csak 2-3 lehetőség van: húzás, ezt szerintem senki sem akarja, gyökérkezelés, ezt se szokták szeretni, de legalább a fog megmarad, vagy lehet különböző varázslatokkal próbálkozni, kinek-kinek fájdalomküszöbe, vagy szerencséje szerint. Persze az se árt, ha a doki ügyes
Az első variáció is változó: ha valakinek már "holdraüvöltő" fogai vannak, én a pici lyukakat is inkább leszigetelem vagy betömöm, hiszen a "tartsuk megfigyelés alatt és moss fogat gyakrabban" csak fegyelmezett páciensekkel műxik.
A védőoltás sajna nem jó, mert a szer leharcolná a szívizmot is, bár nem lehetetlen (ebből írtam a szakdolgozatomat, legalábbis volt benne erről is szó).
Bandia: szerintem ne aggódj, tényleg szerencsés lehetsz.