• Pares
    #2746
    Hello! Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy milyen alapon működnek a mentések az Escape from Buthcer Bay-ben? Mert eddig úgy vettem észre, hogy vlaami hihetetlen buta szisztéma. Vannak ezek a Checkpointok (Mentések). Nos egy pályarészen több ilyen chekpoint is van. Ahányszor átmegyek rajta, elmenti a játékot, ha jól tudom. Csakhogy ott tartok, hogy [spoiler]kinyirtam a ringben azt a 4 embert, utánna kinyirtam azt az Abbotot is, felvettem a kártyáját is, elmentem a WorkPassba (itt ugye tölött a játék és mentett, elvileg), de amikor véletlenül kiléptem a főmenübe, és az Utolsó mentést akartam betölteni, egy jóval az előtti (kb. 3-4 óra) mentést töltött be. Az az előtti checkpointokkal szintugy ez a helyzet.[spoiler/] Mintha nem mentett volna a game. Hard fokozaton játszom, de nem a játék, hanem a mentések nehezitik meg az életem. Már nem először kellett ujra megcsinálnom azt, amit már jóval azelőtt megcsináltam. ROhadtul idegesitő. Menteni ugye nem lehet... Szal cki magyarázza meg, mi is akar ez az egész lenni, mert kezd belőle elegem lenni.