Kepes András beszélgetős műsora
  • Waterhorse
    #23
    Ahogy Kepes is mondta, ez nem vitaműsor, és nem portré, egyszerűen csak egy beszélgetés. Én régen nem néztem, és remélem hasonlóak lesznek az elkövetkezendő alkalmakkor is, mert ez esetben rengeteg, dolgot meg lehetett tudni a meghívottakról. Nem volt sztorizgatás tényleg, és nekem ez is tetszett benne, pontosan ezért volt olyan életszerű a beszélgetés. Éppen ezért engedett velünk láttatni valamit a vendégek valódi énjükből, jellemükből, saját véleményükről. Nekem a Hajós volt egy nagy meglepetés, ahogy látszott rajta, hogy ő nem érzi jól magát ilyen helyzetekben, és nekem az jött le a végére, hogy neki valóban nem lenne jó más szakma, mert az egész ember egy álarc mögött van, fölvette ezt a "humorista" álarcot, ami szerintem jól áll neki, mert én nagyon bírom, de nem enged ki saját magából semmit, nem meri megmutatni saját magát. Mint ahogy ez látszott is, a komoly őszinte, beszélgetés nem megy neki. Akár még önismereti órának is elment volna, bár lehet, hogy most csak a Csernus miatt volt. És ha már itt tartok, ő sem akart nagyon megnyílni amikor, a drogtémájára terelődött a szó, talánt fellépett "a hóhért akasztják" szindróma és ezért terelt? Amúgy vele sincsen bajom, mert nagyon jóka mondott a régi műsorában is, és itt is egyetértettem vele abban, amit a médiáról szólt, ez a része a beszélgetésnek, megint csak egy nagy értékű momentum volt, úgy mint ami megelőzte ezt, a tisztelet mint fogalom szóba hozása. Szerintem ez kivételesen olyan műsora volt az RTL-nek amiben végre láthattunk, hallhattunk valami kultúrát is, és fellélegezhettünk, hogy mégsem csak tahókat felvonultató műsort is tud az RTL vetíteni.

    Remélem ez mindenkinek kielégitő válasz volt, mellette szólva. Akinek nem ez a véleménye annak nem itt a helye:))) Különben sem értem mi jó szórakozás van abban, hogy valahova odaírok, hogy így trágya, meg úgy trágya. Nem értem az ilyen embert. Ezzel akar talán kitűnni, esetleg csak arról van szó, hogy valamit kompenzálni akar? A fórumon belül a másik ember minősítéséről csak annyit mondanék, hogy ez a műsor több másik műsor elletetje, tehát evidens, hogy aki leszolja ezt, annak pontosan ellenkező izlése van, és nem kell mondanom akkor, hogy EZ, már alapjában véve minősítheti az embert, persze nem minden esetben.