• testerlnx
    #21
    Először is nem értem a cikk címét... Nem inkább azt kellett volna adni neki, hogy: Csúszik a Longhorn mert az M$ úgy döntött böngészőháborúba kezd a Firefox-al... Nem kéne minden hozzászólást fikázásnak minősíteni amely az M$ ellen szól! Amúgy tavaly április óta használok Firefox-ot és Mozilla-t, és nincs semmi problémám velük :)
    Június óta mindezt már Linuxon élvezhetem, és mondhatom igen sokat nyertem vel (gyorsabb, szebb, inteligensebb, kézhezállóbb azokra a feladatokra amelyekre Én használom [munkára!! ;)]). Amúgy meg ha egy oldal nem jelenik meg, hát másikat keresek. Képzeld el mekkorát szopnának az IE-sek ha a Linux-os website-ok csak a Mozilla speckó kódjait használnák fel ;) Csak hát vannak szakemberek, meg laikusok, meg egyebek... Egy szakember már 1999-ben nem adott ki olyan HTML kódot a keze közül amely a 4.72-es Netscape-el ne ment volna! Szerintem aki szereti az M$-t az támogassa, vegye meg az összes programot amit használ, és utána dicsérje!! Érdemes megnézni egyszer mennyibe kerül az a sok progi amit az ember nap mint nap használ (Total Commander, Photoshop, MSOffice, Ahead Nero mindenből természetesen Enterprise meg Platinum Edition ;)).

    ui.: na ha ezt mind összeadtad és tudsz még beszélni akkor állj ki és mond el a véleményed...