• archkoven
    #19
    Az az igazság, hogy én próbálkoztam. Próbáltam a Firefox-ot megszeretni. Kábé ötször határoztam el hogy csak azt fogom használni és ötször tértem vissza az IE-hez. Nem azért mert MS-buzi vagyok, hanem mert megközelítőleg sem voltam olyan elégedett a FF-szal mint itt egyesek. Például ezt a szöveget sem tudnám megírni rajta amit most gépelek mert mindig percekre lefagy ha írok bele valamit, azóta megtudtam, hogy ez a probléma nem csak nálam jelentkezik. Valamint jó pár oldal van amihez úgy is IE-t kellene használnom mivel vagy hibásan nyílik meg más böngészőn, vagy eleve nem is hajlandó menni rajta. A kedvencek rendezése is sokkal nehézkesebb mint IE-ben, ami szintén fontos nekem. A mouse gestures-t bár jó játéknak tartom, egyáltalán nem igénylem, használhatnám az IE-re épülő Maxthon-t is, amiben alapból benne van, de már nem érdekel a dolog, játszottam már vele eleget. A letöltőprogramra sincs semmi szükségem. Soha nem volt problémám a letöltésekkel. De ha mégis kellene akkor ott a Getright ami mindet tud ami nekem kell. Nekem a vírusokkal még a büdös életben nem volt semmi problémám és el sem tudom képzelni mekkora lámának kell lenni ahhoz, hogy valaki folyton vírusokat szedjen be. Ez lenne számomra egyébként a legfőbb érv az IE ellen, majd ha jönnek a vírusok akkor leszokom róla, de jelen pillanatban semmi sem késztet arra, hogy váltsak.