Eszmecsere a LEHETSÉGES harmadik világháborúról, mely lehet egyben atomháború is.
-
#357
Elég vicces lenne, ha valaki megjósolná valaha is akár egy hónap pontosságal egy jövőbeli háború kezdetét. Egy US NAVY-s OHIO osztályú tengóparancsnok mondta ezt egy doksifilmben, arra válaszolva, hogy fenn kell -e tartani a stratégiai elrettentést és a figyelemet úgymond.
"Nézze az utóbbi pár évben töertént egysmás. Irak lerohanta Kuvaitot, a Szovjetúnió szétesett, Jugoszláviában egyámst ölik az emberek és SENKI nem látta ezeket előre."
Na ezért röhögök az ilyen "megszellőztetett" infókon, és jóslásokon odáig menve, pl. hogy tudja valaki is a hadművelet nevét. A 1944.06.06. Mond ez bárkinek bármit is? Hányan tudták, hogy Overlord akció az micsoda? Még a fedőnevet is csak az igen szűk beavatottak, az tervezett időpontot és helyet meg aztán kb. 100 ember ismerte nagyjából. MARHASÁG az egész szerintem. Ha bejön, az színtiszta véletlen lenne.
Arról nem is beszélve, hogy a hajnali 4 óra az melyik időzónában? Mert a helyiben tuti nem, mert akkor már hazafele kéne repülni a csapásmérő erőknek, met már világosodik és az nem jó.
KI HISZ EL EKKORA MARHASÁGOT???