• junkfer
    #98
    Kedves eke!

    azt írod:
    "...Be kell látni, hogy a mai számítástechnika nem tartana itt a M$ nélkül.."
    vegyünk egy kis "történelmet" honnan is származott az első Win verzió, ha jól tudom valami Apple/Mac platform koppintásából, akkor most ki és hogyan meg hol?
    A másik:
    "...S bizony be kell vallani, hogy a Linux még sokmindenben messze van a felhasználó barát op.rendszer kritériumaitól...."
    Nos nem tudom mennyit használsz monjuk egy UHU-t, vagy Fedora-t, én láttam már alkalmaztam is, és objektíven szakmai szempontok alapján azt mondom, VAN annyira felhasználóbarát mint bármelyik Winxx.
    Harmadik
    "...Valóban tessenek kaban tartani az op. rendszert...."
    Kérdésem mit tartsak karban? Igen tudom az MS kiadja időben a javítócsomagokat, kivételt képez persze az a néhány javítás ami ténylegesen fontos lenne... Nos ALAPVETŐ KÉRDÉS vajon miért nem írnak vírust linuxr? Nos tipp? Talán mert open project? és lehet hogy fél napon belül meglenne rá a javítás? vagy mert a jobb képességű user is javítani tudná a hibát egy leírással?

    Az öszehasonlításban is van ráció...
    Kérdéses, hogy itt most ki menniyre akarja feszegetni, szvsz én benne vagyok ilyenekben is ;)

    Frankie