• eke
    #104
    Ami azt illeti én is használom az UHU-t, s egyre jobban megfog. De, pl egy videokártya driver telepítés (jelen esetben ATI) RÉMÁLOM! Ha, majd egy-két kattintással ellehet intézni ilyen jellegű dolgokat akkor O.K, s nem konzolban turkálni stb. De az egyre jobban bizonyos, hogy a Linux-ok lassan egyre jobb alternatívát jelentenek a Win. ellen. Hisz minden benne van ami egy átlagos felhasználónak szüksége van! Pl. nekem személy szerint az Mplayer nagyon tetszik. De, sok minden más is. De, azt neked is el kell ismerned, hogy ha egy "mezei"Linux felhasználó problémába ütközik, bizony megeshet, hogy kínlódások árán tudja megoldani. Ez mondjuk sokszor a Win-re is igaz. Azért Linux-ra is vannak vírusok nem?? Vagy legalábbis linuxos alkalmazásokra. Vagy rosszul tudom? Azt viszont el kell ismerni, hogy Bill Gates akárhonnan is nézzük lángelme és fantasztikusan kreatív ember jó adag üzleti érzékkel megáldva, hisz akkor nem lenne az aki. Lehet utálni de, ha objektíven nézzük ez van. S , nem nézi le a szabad op. rendszereket. Épp ellenkezőleg, igyekszik ötleteket meríteni belőle... (lopni???)