• steevo7
    #1718
    Már tele van a t***m a retek klubbal.Nem elég, hogy mindig változtatja azt qrva műsorkínálatot, de már megint műsorra fogja tűzni Győzikét.Amúgy sincs mindig jó műsor (kivéve a megszokottak: Heti Hetes, Fábry, Barátok közt, meg még 1-2...) és nekik mégis ez kell.Szerintetek vicces ez a műsor?Én ritkán kapcsoltam a retekre mikor ez a hülyeség ment, de én csak azon röhögtem, hogy milyen hülye, bunkó ő és a családja.Ja és még viccesnek találja magát.Annak idején azon röhögtem a legnagyobbat, hogy a nosza Legyen már ön milliomosban mikor Vágóval beszélt nemcsak, hogy showman-nek nevezte magát, de még viccesnek.
    Egyébként a múlt heti Showderes kijelentése miszerint a nép kérésére térnek vissza a képernyőre, hülyeség.A sok levél szerintem azoktól érkezett, akik szeretnek rajta jót röhögni (persze azon, hogy milyen hülye).De erre szerintem felesleges időt fordítani.Inkább aki teheti menjen moziba, nézzen otthon DVD-t, vagy ha valamilyensorozat rajongója, mint ahogy én is (Lost,Prison Break) nézze azt.
    Egyébként nem tudok napirendre térni afelett, hogy egyáltalán hogy tudja valaki is szeretni a műsorát, mikor náhányszor nemcsak, hogy bunkók, de meg is aláznak embereket, mert azt hiszik, hogy csak úgy megtehetik, mert vastagok (Pl. keményen beszólt az úszómesternek is aki tanította volna úszni.Nem tudom, hogyan gondolta ezt, hiszen a fazonnak ez a szakmája és megtanulni úszni nem egyik napról a másikra.)
    Ha valakinek nem tetszik, amit írtam, annak bocsi, hogy az idejét raboltam ezzel hosszú szövegeléssel.