• pemga
    #31
    Ezt mikor mondta? Lemaradtam. Én még ott tartok, hogy "akkor adjuk ki, ha kész lesz".

    Egyébként nem értem, miért forszírozna bárki is új kernel megjelenést? A 2.4-ben is olyan feat-ek vannak, hogy ihaj, pedig az sem egy mai darab. Ha nagyon sürgős drivertámogatás kell, ott az ndis :). Mondjuk az igaz, hogy ez a megoldás csak egy pofon a szarnak, de legalább működik. És ha ezt használom, akkor legalább tudom mire számíthatok. (Igen, én voltam a hülye, hogy olyan vasat vettem.)

    Másrészt a kernelt, a KDE-t, és a GNOME-t nem ugyanazok fejlesztik. (Volt/van is kellemes belső viadal a KDE és a Gnome között, szerintem igen pozitív kimenetellel, ráadásul ÉN választhatok közülük, és ha nagyon akarok választhatok mást is.) Én legalábbis úgy látom, hogy amíg vannak fejlesztők, addig menni fog. Ők tartják életben az egészet, nem a cégek. Nem tudom, a kettő mennyire tud kompatibilis lenni hosszú távon. (Ha mégsem menne, akkor meg csinálnak másik, új oprencert, mert van pár régről maradt dolog, amit le lehetne már vetkőzni.)