• BlackRose
    #28
    OK, nem is úgy gondoltam, hogy az Open Source valami business, de olvasgass egy picit a Linuxos oldalakon, vagy tölts le egy-két Linux World Magazine-t (ingyenes .pdf), és majd meglátod, mennyire torkaszakadtából erölködnek, hogy kitaszítsák a WIndows-ot, sokszor értelmetlen és tulzott érvekkel is, és ebben egyáltalán nem különböznek a Microsoftnál, mindkét oldal a saját dumáját nyomja, és az igazság, hogy egyiknek sincs igaza. Mondom ezt mint egy Linux használó... tehát még véletlenül sem vagyok Linux (Open Source) ellenes, de még véletlenül sem vagyok MS ellenes sem... az Open Source meg szerintem és nem csak szerintem elvesztette szépségét akkor amikor kivitték Richard Stallman elképzelt kereteiből és beszáltak a nagytőkések... kitalálták, hogy OPEN SOURCE, ahelyett, hogy FREE SOFTWARE és stb. És az elkövetkező években nagy business lesz belőlle (hidd el az IBM és az Oracle stb. nem szórakozásból lanál a szószban)... kezdem érezni a kommercializáció hatását, az emberi természet visszafoghatatlan és azok akik most a Microsoft ellenes dumákkal jönnek elő elsőnek fogják ugyanazokat a lépéseket csinálni amiért most a Microsoftot leszarják, csak most még nem tehetik, de hamarossan igen (olvasd amikor megindul a pénzcsordulás, a Linux és az Open Source meg napról-napra több pénzt hoz a konyhára... az igazi GNU Free Software-re amikor még nem kommercializálták az ügyet ez nem volt mondható)