• whitehawk
    #11
    "A Microsoft szoftverei eredményesen tudnak kommunikálni az IBM és más gyártók mainframe-jeivel és miniszámítógépeivel; más operációs rendszerekkel, köztük a MAC OS-sel és a UNIX különféle variánsaival, így a Linuxszal is;" Erre mondom én azt, hogy ez legkevésbé az MS érdeme. A bootloadert nem írja felül minden OS. Ez nem igaz. Ha mégis azt választjuk, hogy így tegyen valamelyik, akkor felismeri a többi telepítettet nagy valószínűséggel... Tudom mi az XML. Mondd meg, hogy hol nyit meg Office OO.o dokumentumot, ami mind xml? Hálózati kommunikáció protokolok: NFSt tud a windows? nem. Az, hogy linux alatt tudsz komunikálni windows hálózatokkal nagy nehézségek árán jött létre, MS támogatás nélkül, hiába mond BG akármit. Ami a windows együttműködéséről szól, az mind úgy működik kb, hogy a másik rendszer ismeri a windows megoldását. :D És tényleg nem értem, hogy egy nem támogatott protokolt hogy old meg az XML amit te mint megoldást emlegetsz. Egyébként az Officek se teljesen kompatibilisek visszafelé, de ez most nem téma. Szóval azt mond meg, hogy hol van az amit az MS letett az asztalra valóban, és pl az XML hogy oldja meg egy w2k terminálszerver használatát.