• Janek81
    #140
    Lehet, hogy hülye vagyok a témához, lehet, hogy nem töprengtem rajta 1-2-pár óránál többet, de amit állítok, az sem te, sem Ratty barátod nem tudta megcáfolni. Továbbmegyek, nem hagyott nyugodni a dolog és mégiscsak megnéztem a lent említett dok. filmet, még mielőtt elhúztam aludni. És mit hallok? Talán, esetleg, elméletileg, lehettséges, előfordulhatott, és hagy ne soroljam. Senki biztosan nem jelentett ki semmit, nagy tudósok sem. Attól, hogy nem tudok két nagy zöld táblát teleírni képletekkel meg összefüggésekkel, még nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy amit leírkáltam, az akár lehet igaz is. Nem cáfolom a jelenlegi elképzeléseket, mert talán igazuk van (ám ezt ők maguk sem jelentik ki, csak találgatnak), csak felvázolok egy más, se nem stabilabb és se nem instabilabb lábakon álló lehetőséget. Ennek a lehetőségnek az élbőli elvetése számomra azt jelenti, hogy neked (és barátodnak) sincs halvány lila gőze az egészről, csak papagáj módjára hajtogatjátok, amit a tévében láttatok, hallottatok és olvastatok. Innentől No Comment, nem kívánom tovább folytatni a vitát (azért még válaszolgatok az eddig érkezett reakciókra:).