• szabiku
    #6726
    A KFC-ben nincsenek tányérok, legfeljebb tálca van. Húst panírozni, sütni, krumplit sütni, csomagolni a kaját, pénztárazni (ez utóbbit nem feltétlen), takarítani a konyhát magad után, ilyenek. Ugyanazt mint a Mekiben vagy BG-kingben. Konyhai munkás állás. (Nem én dolgozok ott, de tudom.) Ha mosogatni akarsz egyműszakban, éttermi konyhán azt is megteheted (szerintem kb. ugyanennyiért), de mehetsz gyárba gépkezelőnek sorra háromműszakba vagy folyamatosba összeségében többért (pótlékok, nembetegségi és egyéb +juttatások), ha az emberközelibb számodra. Oda is lehet menni szakma nélkül, kitanítanak, betanítanak, agymanipulálnak, megkeresik rajtad a turbókapcsolót és multiüzemmód gombot, aszt lehet nyomni látástól mikulásig. Vannak egyéb nem sorimunkás betanított melók is, pl. egy faipari cég speciális raklapokat készít a motorblokkokhoz. Ott fapor van nonstop, vágás, szögbelövős szegelés, ilyenek. Az egész életed legolgozhatod folyamatosan itt Győrben, mintha az ipariparkba születtél volna emberi hangyaként, hogy (pl.) kiszolgálhasd a nonstop gépek, gépsorok szükségleteit. Orbánék meg hálából zengetik a jólteljesítőségi mutatókat, és támogatják belőle a kész párokat családokat (amire neked ilyen tempós meló mellett nem biztos hogy lehetőséged lesz), és az építőipart (ahol végül is landol a támogatás fele). Jut eszembe a városrészt nap mint nap cefrebűzzel elárasztó szeszgyár is munkásokat keres, mert láttam hatalmas transzparenssel ki van írva az oldalára telefonszámmal együtt.