6731
  • Jim Morrison
    #6731
    nem kell aggódni, ezen a vonalon mindkét irányba közlekednek buszok, lesz itt naponta bonyodalom :(
  • Jaffa 2843
    #6730
    Hát ez fantasztikus. Még egy szép padka is van ott, nehogy le tudj esetleg menni ha jön egy Cybertruck szemből. :D
  • Jim Morrison
    #6729
    jaja, már 2 napja leöntötték az első réteget (talán többet is, nem tudom), a szegélyeket még előtte lerakták két oldalt. Facebookon a képeket nézegetve jelentősen keskenyebb lett az út, minimum útszélesség tuti nincs meg.

    lakossági fb csoportból:
  • Jaffa 2843
    #6728
    Mármint ha kész lesz, akkor is szűkebb lesz, mint volt?
  • Jim Morrison
    #6727
    Nem tudom jártatok e mostanában Csanakon, de feltúrták a Malom utcát, mert már nagyon kátyús meg stb volt. De ahogy láttam a héten, hogy fél meterrel keskenyebb lett az biztos... kíváncsi vagyok 2 busz hogy fog elmenni egymás mellett ( ha egyik sem fékezz kvázi állóra es megy le az útról)...

    megkérdezett munkas azt mondta, hogy az a 30 centiből máshol lesz 15m út...
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.26. 18:18:24
  • szabiku
    #6726
    A KFC-ben nincsenek tányérok, legfeljebb tálca van. Húst panírozni, sütni, krumplit sütni, csomagolni a kaját, pénztárazni (ez utóbbit nem feltétlen), takarítani a konyhát magad után, ilyenek. Ugyanazt mint a Mekiben vagy BG-kingben. Konyhai munkás állás. (Nem én dolgozok ott, de tudom.) Ha mosogatni akarsz egyműszakban, éttermi konyhán azt is megteheted (szerintem kb. ugyanennyiért), de mehetsz gyárba gépkezelőnek sorra háromműszakba vagy folyamatosba összeségében többért (pótlékok, nembetegségi és egyéb +juttatások), ha az emberközelibb számodra. Oda is lehet menni szakma nélkül, kitanítanak, betanítanak, agymanipulálnak, megkeresik rajtad a turbókapcsolót és multiüzemmód gombot, aszt lehet nyomni látástól mikulásig. Vannak egyéb nem sorimunkás betanított melók is, pl. egy faipari cég speciális raklapokat készít a motorblokkokhoz. Ott fapor van nonstop, vágás, szögbelövős szegelés, ilyenek. Az egész életed legolgozhatod folyamatosan itt Győrben, mintha az ipariparkba születtél volna emberi hangyaként, hogy (pl.) kiszolgálhasd a nonstop gépek, gépsorok szükségleteit. Orbánék meg hálából zengetik a jólteljesítőségi mutatókat, és támogatják belőle a kész párokat családokat (amire neked ilyen tempós meló mellett nem biztos hogy lehetőséged lesz), és az építőipart (ahol végül is landol a támogatás fele). Jut eszembe a városrészt nap mint nap cefrebűzzel elárasztó szeszgyár is munkásokat keres, mert láttam hatalmas transzparenssel ki van írva az oldalára telefonszámmal együtt.
  • TIGERTWO
    #6725
    KFC de ott mit kell csinálni mosogatni vagy eladónak ?
  • szabiku
    #6724
    Viszont tudok ajánlani neked egy katonamániás spinét: https://eu1.badoo.com/profile/0702588279
  • szabiku
    #6723
    De arra is kell gondolni, hogy itt elég drágák az albérletek, viszont szép az élet.
  • szabiku
    #6722
    Pl. KFC Árkád bruttó 1250 ami nettó 840 Ft, és nincs éjszakázás, választhatsz heti 30 órás részmunkaidőt is.
  • TIGERTWO
    #6721
    Nem tudom jó helyre írom e de kivàncsi lennék mennyit lehet Győrben keresni betanított munkásként, szakma nélkül (a munkàltatòk szègyenlik ki írni àltalàbann) csak viszonyîttas kép hogy váltsák e munkahelyet én 1035bruttòt keresek
  • Jim Morrison
    #6720
    jól láttam egy képen, hogy van valahol anyukám mondta étteremnek egy ilyen mozgó árus lakókocsija győrben? ilyen fémes kinézete van. merre lehet?
  • kamionosjoe
    #6719
    Nem hallottam semmit. Még régebben a mekiben törték el valakinek a lábát a biztonsági őrök.
  • Jim Morrison
    #6718
    Tud valaki valamit arról, hogy most akkor múlt héten tényleg kitörték egy fickó nyakát laposnál vagy sem? Nem olvastam róla sehol, de ezt hallom, hogy a kidobók a (kicsit bedrogozott) krapekot levették az emelvényről, aztán mikor már tiszta vér volt hívtak hozzá mentőt.
    Az a fura, hogy nem olvastam róla, de hallom, ha valakikből, akkor laposon lévő kidobókból kinézem.
  • Jim Morrison
    #6717
    http://gyorplusz.hu/cikk/oriaskerek_epul_a_dunakapu_teren.html :O
  • Jim Morrison
    #6716
    fegyverrel_rabolhattak_ki_a_postat_gyor-bacsan_-_lezartak_a_kornyeket_kutyaval_is_keresik_a_ferfit/2546449/
  • Renegade
    #6715
    én a Győri Vizi Sportcentrumba járok (ami a töltés mellett van), ha éppen lezavarnak 1-1 hétre Győrbe melózni. 1000 pénzért nagyon baráti a 3 órás úszójegy :)
  • kamionosjoe
    #6714
    Van 4 úszoda is Győrben, te szerintem az élményfürdőben voltál, az van a sátras mellett. Azon kívül még van a GYÁÉV meg egy új is amit az EYOF-ra csináltak, abban még én sem voltam.
  • Renegade
    #6713
    Nagyon klassz kis uszodátok van :)
    Na nem a sátras, a másik :)
  • tutituti
    #6712
    A vicc, hogy karácsonykor is kinn volt. És kb körbevilágították hogy középpontban legyen.
  • Roger6
    #6711
    Amúgy is atom buzi színei voltak, én nem bánom ha többé nincs ott.
  • Jim Morrison
    #6710
    Sok értelme volt ezt a csirkét a városháza elé tenni ha most elviszik
  • Roger6
    #6709
    Van már
  • Jaffa 2843
    #6708
    Lesz/van idén korcsolyapálya a Dunakapu téren?
  • Jim Morrison
    #6707

    aaah köszi :p
  • Roger6
    #6706
    Csak nem céges rendezvényre kell? :D Amúgy előbb voltam Plaza-ban, a Hádában láttam ilyen undorító szar kötött karácsonyi hányingereket.
  • Jim Morrison
    #6705
    Péterfyben lévő templomot 1 2 hete átadták. Padokat darabonként 1 millióért újították fel, pedig csak lelakkozták (még csak nem is mindet), a pulpitus ilyen átlászó műanyag lett, a falakat meg úgy lefestették, hogy a szögek helye is látszik... hadd ne mondjam mennyit kaptak felujításra...


    Más: tudja valaki hol kaphatok csúnya karácsonyi pulcsit?
  • kamionosjoe
    #6704
    Ez is hasznos:
    Frappé
  • Jim Morrison
    #6703
    Városszervíz
    Kutakodtam és találtam egy ilyen appot. Hasznos lehet itt Győrben :)
  • Jim Morrison
    #6702
    Mondjuk ha már megcsinálták a szokokutat a teret is megcsinalhattak volna. Nem tudom mert nem egyszerre akkor mar. Kerdes persze, hogy amugy mikorra tervezik felujitani.
    Mondjuk szerintem a vasutallomast illene mar vegre. Az az elso dolog amit sok idelatogato lat, es eleg lehervaszto.
  • kamionosjoe
    #6701
    A lényeg balesetveszélyes ne legyen. Később ahogy hallottam azt az egész teret megcsinálják, mert mert már elég régen volt felújítva.
  • Roger6
    #6700
    Ó te jézus anyám baszki.
  • Jim Morrison
    #6699
    jol_latjak_aszfalttal_foltozzak_ki_a_terkovek_helyet_gyorben
    akartam is írni. Nagyon faszán néz ki D:
  • Jim Morrison
    #6698
    Basszus en is ezt szoktam nezni, tegnap meg bejott, de ma guglin osszes talalat rossz volt... Koszi
  • Győri Devi
    #6697
    Ezt dobta ki google
  • Jim Morrison
    #6696
    Van olyan oldal ahol meg lehet nézni a buszmenetrendet?
    data/files/menetrendek/menetrend_gyor.pdf nem jön be
  • repvez
    #6695
    Egy személyi edzöt én is keresek ugy 20-30 év körüli hölgy személyében, magas sportos testalkatú ,hosszú barna hajút :P
  • salsoul
    #6694
    Köszönöm a tippet.
  • Jim Morrison
    #6693
    Body Centerbe jár pár ismerősöm (vasút mellett) de nekem nincs a helyről személyes tapasztalatom, edzőről sem tudok nyilatkozni.
  • salsoul
    #6692
    Tudnátok ajánlani jó személyi edző és edzőtermet Győrben?