• FTeR
    #12
    az tiszta sor, h nincs semmi amivel össze lehetne hasonlítani. Arra gondoltam, h mikor lesz teljesen egyeduralkodó. Javára igazából azért gondoltam, mert az az első próbálkozás a platformfüggetlen nyelvre, meg ez kezdte használni a közbenső kódot. A .NET viszont tökéjre vitte. Az jó a .NET keretrendszerrel, h elveszik az a probléma, h megvizsgáljam melyik nyelvben lenne érdemes megoldani egy próblémát (melyik erősebb a témakörben), egyszerűen abba írom meg amelyikben jobban tetszik/ismerem, a többit elvégzi a fordító. Az sincs, h a fejlesztő környezet kialakítása befolyásoljon a döntésben, mivel a UI mindig ugyaz onnantól kezdve, h 1x beállítom olyanra amilyenre akarom és az összes nyelvnél azt kapom (ráadásúl nekem mindig a VB környezet volt a kedvencem[és ez erősen hasonlít rá] és pl utáltam a Delphit). A borland rengeteg nyelvet fejleszt mégis mind1iknek teljesen eltérő fejlesztő környezete van.
    Csak 2 dolgot hiányolok a JBilderből, mégpedig, hogy tabra strukturáltá teszi a kódot és hogyha ráviszem egy nyitó v zaró karakterre (akármilyen zárójel) a kurzort akkor kiemeli a párját. Biztos VS.NETben is megoldható, csak még nem találtam hozzá cuccost.

    Nem tudsz véletlenűl PHP szintaktikai bővítményt hozzá? (ASP még nem az erősségem)