• golden dragon
    #75
    Igazából nem látom át, hogy mi olyan rohadt nagy újdonság ebben a cikkben.Azt régebben sem tagadták a tudósok, hogy szinte biztos, hogy máshol is kialakulhatott élet az univerzumban (bár ők élet alatt elég sok minent értenek...a távolság meg szerintem tök mindegy, mert hagyományos technikával még a hozzánk legközelebb lévő csillagokhoz is több száz év az út....szóval ha viszonylag közel is vannak, akkor is szükségük van egy olyan cuccra ami leröviditi az utat...
    egyébként szerintem alapvetően az emberiséggel nincs semmi gond (mármint a belső tulajdonságait tekintve)...van egy modás: a kommunizmus nem azért omlott össze mert az emberek rosszak voltak, hanem azért mert nem voltak angyalok".....a természetünk hajt minket előre, ez adja a fejlődés motorját....egyébként szerintem azért mondjátok ezt, mert jelenleg van egy stratégiai fontosságú nyersanyag ami véges mennyiségben áll rendelkezésre és ráadásul még környzetszennyező is, és ezért folyik a versengés....ha mondjuk 100 év múlva már mindenhol fúziós erőművek lesznek+ üzemanyagcellás autók, akkor szerintem nem mondanád ezt.......egyszer egyébként olvastam egy UFOkról szóló könyvet, és feltettek egy híres ufológusnak egy kérdést, hogy ha tényleg látogatnak minket miért nem lépnek velünk kapcsolatba.Mire az ufológus a következő választ adta: " ők nem akarnak beleavatkozni az életünkbe, egyszerűen csak kíváncsiak arra, hogy mit fog csinálni az emberiség, ha majd fellövi a saját csillaghajóit".....
    és tudjátok milyen cikkeket szeretek? gonosz ufos, földetmegszállós, jó ufós, sok galaxisos mind humanoid szerűs...szerintem...