• HUmanEmber41st
    #279
    Ha hivatalosan finanszíroznának UFO kutatást, ezzel elismerné az adott kormány, hogy UFO-k márpedig vannak.
    Engem az ehhez hasonló párbeszédek zavarnak:
    Riporter: XXX város felett több száz szemtanú több vakító fényességű tárgyat látott az égen, melyek a levegőben lebegtek, majd hirtelen hatalmas sebességre váltottak és nyugat-keleti irányba elrepültek. Pár perccel később az egyik tárgy 100- 200m ig leereszkedett a főtér felé, a szemtanúk láthatták, hogy a tárgy "csészealj "alkú volt, tökéletesen csendben lebegett, mindenféle látható szárny és hajtómű nélkül, vakító színeket villogtatott minden színárnyalatban, majd elidult felfele és 1 másodperc alatt eltűnt szem elől.
    Mi lehetett ez a tárgy, kérdezem YYY XXXXX ezredes repülőgéppilótától.
    Katonatiszt: Nem tudom.
    Riporter: Van-e az adott percekről valamilyen műholdfénykép?
    Tiszt A válasz: Nincs
    B válasz : Van, de szigorúan titkos, 50 évig zárolva.
    Ripprter: Lehet, hogy valamilyen titkos kísérleti jármű volt?
    Tiszt: Ilyen kísérletekről nem tudok. De lehet.
    Riporter: Akkor Ön szerint mit láttak ezek az emberek?
    Tiszt: találgat, rizsázik

    Szóval senki sem mond semmi konkrétumot. Mindenki megígéri, hogy ha valamit megtudnak, azonnal tájékoztatják a lakosságot. (Csak győzzék kivárni..)
    Igen, Amiban volt hivatalos vizsgálat, mely kimutatta, hogy aki UFO-t látott, azok közül senki sem volt beszámítható, hallucinált, meteor volt stb. Blue Book program. OK.
    De mihez kezdtek 1 műszeres érzékeléssel? Semmit. (Mex. UFO )Nem jelentette be senki, hogy ez milyen érdekes téma, és most kutatni fogja ezt a rejtélyes légköri jelenséget. Ha órákig észlelték, és 100% ban földi erdetű légköri jelenség volt, akkor meg kell, hogy ismétlődjön. Tanulmányozni, kutatni kellene, hogy mi hozhat létre láthatatlan, ám mégis forró gömböket, melyek órákig repültek együtt alakzatban egy repülőgéppel. Hogyan keletkeznek? Milyen erő tartja össze? Mi mozgatja nagy sebességgel? Senki sem kutatja, pedig érdekes lenne... Mindeki legyint: hírlapi kacsa, trükk, stb...
    Egyszerűen lehetetlen megtudni az igazságot ez ügyben.
    Mulder ügynökön kívül senki sem keresi "hivatalosan" az igazságot...
    Amíg be nem bizonyosodik 100% ban, hogyaz összes UFO-t itt gyártották a földön, és idegenek márpedig nincsenek, én addig azon az állásponton vagyok, hogy az UFO-k idelátogató idegen civilizációk űrhajói.
    Ha itt gyártanák a földön, az elmúlt kb50 év alatt már biztosan kitudódott volna,mert ha 1 ilyen technológiát eltitkolnak, abból az adott országnak semmi haszna nem származna.
    Pl Nagy Sándor krónikása is beszámol a csata közben az égen lebegő pajzsokról, Ezékiel próféta is beszámol egy repülőgépről, melyben 20 éven keresztül nagyon sokszor utazott. Joseph Blumrich NASA mérnök még a modelljét is elkészítette. Hogy csak a legismertebbeket említsem.