• tmate6
    #10
    Hát, én nagyon követem ezeket az eseményeket. Nemrég elcsodálkozva láttam hogy a The Titans (CS KLÁN) tavalyi bevétele közel 26 millió ft volt. Hogy a magyar CS Scenerol is essék egy kis szó, elmondom véleményem: A nagyobb, régebbi klánok sokat fejlődtek az utóbbi időben, de egyre több lesz a "most alapítok egy klánt és lesz ami lesz" klán, ezket általában egy olyan ember alapítja aki egy hete játszik az adott játékkal. Szerintem ha valaki komolyan gondol egy játékot abbol rosz játékos nem lehet! És igen, elkébzelehtő hogy éveken belul akár elég elismert klánunk legyen (M.o.-nak) Persze azért van hátrányunk az Ameriakkal és a Németekkel szemben, mivel még M.o-on nem igazán vannak jó internetkapcsolatok, elérhető áron. És már M.o-on is van egy-két elismert, nívósabb verseny. Persze szerintem azért olyan is lehetne, hogy nagyobb, elismert klánok (xDK, FoP, Xp) felkarol egykét olyan kissebb klánt amelyekben tehetséget lát, szerintem sokkal gyorsabban, jobban fejlődne a magyar CS Scene.