124
  • ranGer2
    #43
    Kukucskálni a kivetitőre nem ér! a saját monitorodra figyelsz! :DDD
  • Bercy #42
    halistennek ilyen kielezet helyzetek BF:V ben nincsnek.
    de aze majden oda vagtam a helit amikor meglattam h en vagyok a kepen.
  • FLeK0
    #41
    az esportnak van minden sport fole emelkedesre eselyes jovoje ha az eswc-hez hasonlo szervezetek nem probalnak keresztbetenni a tobbinek es igy az egesznek. egyelore nem teheti meg ez az 1-2 szervezet ami ugy ahogy elfogadhato versenyeket csinal, hogy nyiltan versenyezzen egymassal, ez most csak arthat.
  • ranGer2
    #40
  • ranGer2
    #39
    huááá Áááááááááááááá :DDDDD ilyenkor jön a remegés meg az izzadás... nahmeg döntő meccs cb-n aztán egyedül a maradék 4 ellen.... mehetsz pakolni bombát ÉS MEGNYERED A KÖRT VAGY.... megnyertem nekik :D
  • Ottto
    #38
    Lehet, annyira nem foglalkoztam vele mert találtam anime csatornát is :D
  • ranGer2
    #37
    KÖzvetitést én is hallottam már.. amugy azok amit te láttál szerintem frag movie-k vagy ahhoz hasonlók :)
  • Bercy #36
    osszel volt egy kozep europai bfv donto. a mom park moziban.
    kepzeld azt el h kb 200 ember ul a hatad mogott es a buzi vaszonra ki van vetitve. a shoutcast meg pont melletem ult es hallottam ha rolam beszelt....lampalaz rulez
  • Ben C
    #35
    akkor most megnézem hogy mi a te klánod ;o
  • Since
    #34
    Én se értek egyet...Hiába vagy tehetséges zenész, hiába írsz sokkal jobb dalokat mint pl. a Desperado vagy mittomén ha nincsen olyan ember aki segítsen. Kb a zenész szakmával lehetne öasszehasonlítani a multi szakmát. Tulajdonképpen egyik sem szakma csak egy szórakozás...
  • Ben C
    #33
    háát, igen, a magyar klánok tényleg nem sokat érnek a kölföldi profi klánokkal szemben, de végülis én kíváncsibb vagyok magának az e-Sportnak a jövőjére
  • ranGer2
    #32
    A mi COD os squad unknak sokan segitettek már.. lehet hogy azért van hogy CB-n 5vs5 ben mi vagyunk az 5. ek... ami szerintem nem kis dolog :) de nem mondok inkább semmit :) kopp kopp :)
    nahmeg [dicsekszik]
  • tmate6
    #31
    Én ezt most magyar szintem mondtam amit mondtam
  • Ottto
    #30
    Winampon már mennek ilyen csatornák, a battlefieldet nyomatják. Nemtom élőben vagy felvételről, tény hogy van!
    Én sosem gondolkodtam ezen. Hogy a játék pénzt hozhat, csak szórakozás miatt játszom.
    Egyszer voltam CoD klánban, de feloszlott :P
  • tmate6
    #29
    Sajnos nincs esély
  • Ben C
    #28
    hát igen, warokon az első dolog amit csinálni szoktam hogy felállok, nagy levegő, szép lassan kifújom és nem izgulok ilyeneken, lehet eszembe em jutna hogy TVn adják.
  • FLeK0
    #27
    A magyar esport egy 0 eredmenytelen semmi, talan a rendezvenyek azok, amikben valamit elerhetunk nemzetkozi szinten ha sikerul idecsabitani jo kulfoldi csapatokat is a magas dijazassal, de ehhez ido es sok penz kell. Talan egy rendesen fizetett csapat is tudna valamit nyujtani, de amig csak igy jatszogatnak mint most eredmenytelen fog maradni.
  • Since
    #26
    Tisztelet a kivételnek
  • Ben C
    #25
    az esély bennük van, nem a szponzoroktól függ ha valaki tehetséges játékos. Itt felfigyelnek rád ha jó vagy, mert az internetes lehetőségek maximálisan áthidalják a reklámozási gondokat, nem kell elmenni sehova ha szponzort akarsz találni.
  • Since
    #24
    persze de Te adnál lehetőséget ha egy elit klánban lennél? Adnál lehetőséget olyan embernek aki esetleg fél év múlva átveheti a helyedet? Ez itt a fő kérdés. Természetesen vannak több csapatok de valljuk meg őszintén...mindenki a legjobb akar lenni, mindenki a csúcson akarja látni magát (legalábbis azok akik komolyabban foglalkoznak a csével pl.).
  • ranGer2
    #23
    Milyen lenne baszod... nem elég hogy azon izgulsz h mikor baszol el egy lövést még azon is izgulhatnál hogy hány ezren nézik a meccset a TV-n nah... huh!
  • Bercy #22
    de, azert elofordul. mi is segitettunk mar kisebb magyar klannak.
  • Ben C
    #21
    :DDD
  • Since
    #20
    Egyébként ilyen bajonkságokon végülis mindeki nyer valamit, nem? A rendezők profitot a nyertes meg százezer dollárt :)
  • tmate6
    #19
    Hát pont ez a baj, de vkinek átkell enni a helyuket, lassan kiöregednek a dologbol de ezt inkább CSS-re értettem,

    Szal benéznének CSS-be és ott, mert április környékén ok is átállna(biztos forrás)

    És akkor amelyik klánt kinéznék aguknak, ha belegyneznek az lehetne a CSS squadjuk, most így huyleségnek hangzik de kellene adni esélyt az ujaknak is és higgyétek el sztem nem hülyeség
  • Ben C
    #18
    vagy beveszik őket második csapatna, amivel Ők is jól járnak
  • ranGer2
    #17
    "Tomi holnap lesz CB meccsünk az xy on ellen az xyz csatornán este 8 tól... nézed?" :)
  • ranGer2
    #16
    Pedig nem olyan távoli... szvsz tényleg egy pár éven belül létrejön egy olyan csatorna amely ligákat,kupa versenyeket közvetít.. nah az lesz csak igazán a jó...
  • Since
    #15
    Hmmm szerintem nem segítenek nekik, ugyanis egy idő után konkurenciát látnak benne. Mondjuk én nemvagyok egoista csak egy kicsit :)
  • Ben C
    #14
    Neten igen, de a TV azért más.. Nagyot néznék ha az Sport1-en látnám a CPL-t.
  • tmate6
    #13
    Segíteni
  • Ben C
    #12
    A felkarolást hogy érted?
  • Since
    #11
    Én Cs-t megunnám..És kitudja hogy 10 év múlva mi lesz? Lehet hogy 10 év múlva csődbe megy a valve, akkor meg jön másfajta játék? Nemtudom...még hobbiszinten elmegy a dolog, de gondolom a versenyekre keményen készülnek a srácok
  • tmate6
    #10
    Hát, én nagyon követem ezeket az eseményeket. Nemrég elcsodálkozva láttam hogy a The Titans (CS KLÁN) tavalyi bevétele közel 26 millió ft volt. Hogy a magyar CS Scenerol is essék egy kis szó, elmondom véleményem: A nagyobb, régebbi klánok sokat fejlődtek az utóbbi időben, de egyre több lesz a "most alapítok egy klánt és lesz ami lesz" klán, ezket általában egy olyan ember alapítja aki egy hete játszik az adott játékkal. Szerintem ha valaki komolyan gondol egy játékot abbol rosz játékos nem lehet! És igen, elkébzelehtő hogy éveken belul akár elég elismert klánunk legyen (M.o.-nak) Persze azért van hátrányunk az Ameriakkal és a Németekkel szemben, mivel még M.o-on nem igazán vannak jó internetkapcsolatok, elérhető áron. És már M.o-on is van egy-két elismert, nívósabb verseny. Persze szerintem azért olyan is lehetne, hogy nagyobb, elismert klánok (xDK, FoP, Xp) felkarol egykét olyan kissebb klánt amelyekben tehetséget lát, szerintem sokkal gyorsabban, jobban fejlődne a magyar CS Scene.
  • Ben C
    #9
    Ez úgy van mint a sportok, csak ezt egész nap művelve erősen kihat az egészségünkre, és szociális kapcsolatainkra. Az egész nap gép előtt ülők általában annyit érnek el hogy elhíznak és megunják a játékot.

    Ésszerű huzamosságal kell gyakorolni, és komolyan kell venni. Én 1 éve Call Of Dutyzok, ami nem hosszú idő, de komolyan egy háromnegyed éve kezdtem el , akkor volt pár lehetőségem hogy a magyar scene krémje közé kerüljek, de kételkedtem a CoD jövőjében, és erős késztetést éreztem átállni CS-re, CSSre, és még mindig nem vagyok biztos benne mit akarok.
  • repro
    #8
    neten most is találsz
    szokott lenni élő rádiós közvetítés is
  • Since
    #7
    pedig nem kell hozzá semmi...Valaki kijárja a 8 általánost, éjjel-nappal játszik cssel bekerül jó cs társaságba alapítanak egy klánt és dől a lé :-) Csdak nem mindig jön össze. Ez kb olyan mint a zenész szakma. Valakinek összejön valakinek nem. De nem kell hozzá befektetés :)
  • Ben C
    #6
    Igen, nem csodálkozékha 3-4 év múlva meccseket vetítenének a TVben...
  • zaki
    #5
    :D
  • Ben C
    #4
    És a sok athléta, úszó mellett ott fog állni egy rakás számítógépes játékos :)