Elméletek, felfogások, filozófia
  • Flyingparadise
    #366
    "ezért halunk meg." Egészen eddig ez egy érdekes értelmes olvasmány sok-sok igazsággal. Utána viszont olyan orbitális ökörség, már elnézést a kifejezésért, hogy levegőért kell kapkodjak. :) Persze lehet, hogy így van mivel ugyanúgy nincs bizonyítékunk az ellenkezőjére mint ennek a létezésére. Egy dolog nyilvánvaló. Ha már megtaláltak minket a földönkívüliek, tegyük fel, hogy igen. Akkor nyilvánvalóan tudnak valamiről amiről nekünk halvány lila gőzünk sincs (bár sejtem mi az.:)).. Ezért nem avatkoznak be az itt folyó dolgokba. Számomra az egyik bizonyítéka, hogy még nem találtak meg minket, hogy így működik a világ, ahogy. Ha egy értelmesebb létforma ránk találna. Akkor nem hagyná azt ami itt folyik. Nevezetesen a gyalázatot az igazságtalanságot szegénységet és szenvedést. Mondjuk azt már én is tudom, hogy a szenvedés a fejlődés egyik legjobb katalizátora. Az ember általában a halálos ágyán a legnormálisabb. Amikor felette a kard és bizony eszébe jut, hogy atya úr Isten nemsokára lehet ítélkeznek felettem. De nem akarok most sokat írni mert nem vagyok formában. Viszont ez, hogy a földönkívüliek be vannak épülve az agyunkba esetleg még irányítják is a gondolatainkat. Ez alapvetően Skizofrénia. Méghozzá paranoid. Egy bizarr téveszme. Írd be a googlebe, hogy földönkívüliek irányítják az agyunkat. Nagyon hamar ott lesz a Skizofrénia a találatok között..