Elméletek, felfogások, filozófia
  • Zephyr Retiring
    #278
    Üdv.

    Részemről tiszteletben tartom a véleményed, meggyőzni pedig semmiről sem szeretnélek.

    Csak egy dolgot sajnálok, hogy átestél a ló túloldalára..

    A filozófiai téziseket nem kell tudományosan megcáfolni, hiszen csupán tézisek. És ha megengeded, még valamit hozzáfűznék..

    Kismillió dokumentumfilmet rágtam át a témáról csupán amiatt, mert egykoron érdekelt. Te áltudományként aposztrofálod a tudományos tényeket amiket lentebb leírtam. Ha kicsit is érdekelne téged is a téma, már régen utána néztél volna magad is. Sajnos ehelyett csak a véleményedet fejtetted ki olyasmiről, amiről az általad leírtak alapján semmit sem tudsz. Ez szomorú, de mint mondtam, gondolj a témáról amit akarsz.

    Az előre megálmodott orvosi beavatkozás az említett csecsemőn sem médiatrükk, ahogy a lentebb említett matematikai érdekességek sem a piramisokról. De felesleges is leírnom honnan az infó, hiszen már úgyis elkönyvelted, hogy mit gondolsz mindkét témáról.

    Részemről nem is zavarnálak ilyesmikkel többé.
    Úgy érzem, teljesen felesleges neked bármiről is bármit írni, hiszen szavaidból arra lehet következtetni, hogy te már mindent tudsz arról a világról ahol élsz.