Elméletek, felfogások, filozófia
  • Zephyr Retiring
    #263
    Hali.

    A teljes absztinencia egészséges férfiak részére hosszú távra nem ajánlatos. Ha tartózkodsz pasiként a nemi örömöktől és a kielégüléstől, akkor frusztrált leszel (mint pl. irdatlansuskus kolléga egyéb társfórumokon) emiatt nem tudsz higgadtan koncentrálni, s így kivetíted önnön elfojtott nemi ösztöneidet, frusztációidat a környezetedre..

    A filozófiai elkülönülés pdf fájlt már le is szedtem a telómra, mindenképp elolvasom, köszönetem érte. Majd reflektálhatunk is róla később..

    Olvastam a wikis áltudomány leírást. Ott is az empirikus tudomány által nem igazolt dolgokat is oda sorolja. Én is ugyanezt mondtam :)

    Megint olyan dologgal hozakodsz elő, amit valahol olvastál (félelemkeltés gyanánt), de nem tapasztaltad meg. Szerintem tedd félre egy időre a reinkarnáció tanát. Ne erőltess egy olyan dolgot, ami számodra nem létezik még. Ezt majd megtárgyaljuk a földi lét után :)

    Szóval az ML, az egyfajta sci-fi. Tudományos alátámasztása, megerősítése nincs?