Elméletek, felfogások, filozófia
  • Zephyr Retiring
    #249
    Akkor spoiler alatt frissítem a memóriádat ha megengeded
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    te: " Apámnak még a komunizmus alatt nagy madártojás gyűjteménye volt. Csak avval törődött a családdal pedig vékép nem. Úgy hogy nekem ez a nagy gyüjtögetés nem tetszik anyira. Nem akarok rá csúnyákat írni ide, de képzeljétek el ..."

    én: " Elképzeltük. Nem lehetett könnyű.
    Részemről még kis pöcsös koromban a muter lelécelt, a fater meg csajozott és vedelt ahelyett, hogy a családjával törődött volna, ezért a kis Zefnek maradtak a szép színes alu dobozok hobbinak. Azért az öregről egy rossz szavam sem lehet: amint észrevette, hogy elkezdtem gyűjteni az általa széthagyott alu sörös dobozokat, hozott haza innen-onnan egy két szép és különleges darabot is..
    Öröm az ürömben, hogy én a múltam miatt már tisztán látom a család fontosságát, ami nekem előrébb való a dobozoknál.
    Bár szerintem nem kell ennyire drámaian nézni a helyzetet, hiszen sem a madártojások, sem az alu dobozok nem tehetnek a széthulló családokról. Azokért egyedül mi magunk emberek lehetünk csak a felelősek.."

    Erre már nem érkezett több reakció ott.
    Nem mintha nagyon számítana..


    Ami pedig a filozófiáról való filozofálgatásodat illeti, szerintem indifferens.
    A filozófia bölcselet, a tudás és a megismerés művészete. Röviden összefoglalva
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.20. 20:29:20