Melyik filmen paráztál a legnagyobbat? Többet is lehet írni.
  • mamafura
    #107
    Sziasztok.nem tudna nekem valaki seggíteni mert keresek egy horror filmet,amit már nagyon régen nem láttam azóta soha nem aggyák le a tvben de engem éredekelne.sztem még a 80 as években készült mert kicsi voltam amikor láttam olyan 10 éves,akkor najjon féltem tölle most már tuti nem mert a világ legrémesebb legkegyetlenebb filmeit is láttam már,bár a Guinea pig 2. része elég kemény volt,de a többi az light.Ezt a filmet még anno a 90 es évek derekán adhatták le az HBO ban és azóta sem láttam,pedig csak acímére lennék kíváncsi,a lényege az volt amire még emléxem belőle hogy adott volt egy nagy irodaház vagy felhőkarcoló ahol az elején egy lény kinyírt egy biztonsági őrt.utána a doki a lényeket vizsgálta amik nem tudom hogy kerültek oda de tűvel birizgálta őket meg ilyesmi,addig szívózott a zöld lénnyel még az meg nem harapta és a doki átváltozott ilyen nagy piros lénnyé ,elszabadult és nem volt megállás gyilkolta az embereket a z épületben tán a városban is arra még emléxem hogy egy néger fejét is széjjel harapta.A végén sikerült megölniük mert a tsávó képes volt emberi alakot ölteni és marslakóvá is változni,a végén mikor átváltozott akkor valahogy egy burával amiben áram volt azzal ölték meg a lényt,aztán úgy volt vége hogy a marslakók vagy egy űrhajó által újabb szörnyet küldtek le a földre de nem tom hogy volt e folytatása.aki emléxik ilyenre az írja már meg a [email protected] email címre mert najjon megnézném.előre is köszi. de ide is le lehet írni.Please akkor küldök neki kemény horrort.