109
Melyik filmen paráztál a legnagyobbat? Többet is lehet írni.
  • Daza500
    #109
    Ráadásul írni se nagyon tud...
  • akyyy
    #108
    rossz topik
  • mamafura
    #107
    Sziasztok.nem tudna nekem valaki seggíteni mert keresek egy horror filmet,amit már nagyon régen nem láttam azóta soha nem aggyák le a tvben de engem éredekelne.sztem még a 80 as években készült mert kicsi voltam amikor láttam olyan 10 éves,akkor najjon féltem tölle most már tuti nem mert a világ legrémesebb legkegyetlenebb filmeit is láttam már,bár a Guinea pig 2. része elég kemény volt,de a többi az light.Ezt a filmet még anno a 90 es évek derekán adhatták le az HBO ban és azóta sem láttam,pedig csak acímére lennék kíváncsi,a lényege az volt amire még emléxem belőle hogy adott volt egy nagy irodaház vagy felhőkarcoló ahol az elején egy lény kinyírt egy biztonsági őrt.utána a doki a lényeket vizsgálta amik nem tudom hogy kerültek oda de tűvel birizgálta őket meg ilyesmi,addig szívózott a zöld lénnyel még az meg nem harapta és a doki átváltozott ilyen nagy piros lénnyé ,elszabadult és nem volt megállás gyilkolta az embereket a z épületben tán a városban is arra még emléxem hogy egy néger fejét is széjjel harapta.A végén sikerült megölniük mert a tsávó képes volt emberi alakot ölteni és marslakóvá is változni,a végén mikor átváltozott akkor valahogy egy burával amiben áram volt azzal ölték meg a lényt,aztán úgy volt vége hogy a marslakók vagy egy űrhajó által újabb szörnyet küldtek le a földre de nem tom hogy volt e folytatása.aki emléxik ilyenre az írja már meg a [email protected] email címre mert najjon megnézném.előre is köszi. de ide is le lehet írni.Please akkor küldök neki kemény horrort.
  • Lipi1980
    #106
    Az ilyen filmeket úgy kell nézni, hogy teljes ráhangolódik az ember!
    Én anno megnéztem az Ideglelést (úgy hogy nem a filmre koncentráltam, hanem egy lányra) és egyátalán nem volt rémisztő! De mikor magam néztem meg akkor már megvolt a para feeling...
  • Quantumleap
    #105
    Az utolsó, aminél igazi félelmet éreztem, az a Gonosz halottak 1. volt 15 évesen. Azóta nem jött elő ilyen formában az érzés, talán mert felnőttem.
  • reanimator
    #104
    Nézd meg az eredeti japán filmeket amiből Shimizu remakelte az amerikait.Ju-On néven futnak.Keményebbek.
  • Quantumleap
    #103
    Ment régen az HBO-n a Gyilkos bábuk. Nem tudom, nem e az.
  • I.C.ram
    #102
    Én kis koromban a Gyerekjátéktól szartam be rendesen, főleg mert egyedül néztem, késő este :P

    Meg volt egy másik film, ahol asszem játékfigurák keltek életre, és gyilkolták az embereket. Egyszer benézett az egyik ember az ágyalá, és fúróval homlokon fúrták :D Ezektől a filmektől gyerekkorában szarik be az ember, utána már csak mosolyog rajtuk :)
  • iko
    #101
    Mondják, hogy a Grudge pocsék film, azért jó jelenet volt mikor tusolt és hajából és ujjak jöttek ki:). Néha néha mikor mosom a hajam és az ujjaim keresztetik egymást, bevillan a jelenet :).
  • Iori
    #100
    11 vagy 12 éves lehettem miko láttam az amerikai kör remaket, azon rendesen bef*stam
  • Quantumleap
    #99
    Ohne topiksüllyedés! Kíváncsi volnék egynéhány véleményre.
  • Quantumleap
    #98
    Számomra full parás volt az 1986-os Támadók a Marsról (Invaders From Mars) című sci-fi. Emlékeim szerint akkor szoktam rá a fal fele fordulva, fejrehúzott takaróval alvásra. Az 1983-as Álomküzdők (Dreamscape) úgyszintén para volt, csak a feléig tudtam megnézni.

    Retrosorozatok közül parásnak mondatottak az olyanok, mint az Örvény, A hegy gyomrában, és A hetedik út titka. Bár ezekhez a maguk idejében nem volt szerencsém.
  • iko
    #97
    Igen, kispisis koromban az ilyenektől naon paráztam, pl eccer láttam a Gyerekjátékot. Igazi trauma volt :), egész sokáig féltem is az ijesztő babáktól :D.
  • KnightRider
    #96
    Kölyökkoromban láttam a Kedvencek Temetőjét. Emlékszem, beszartam, mikor a pasas megy be a garázsba vmi kapával, oldalre fordul, a kamera szöget vált és az ember arcába belevisít a halott fekete macska. Istenem, de paráztam, nem a jelenet volt durva, hanem a hirtelensége. Egyszerűen berobban az ember arcába a halott macsek...
  • KnightRider
    #95
    Kölyökkoromban láttam a Kedvencek Temetőjét. Emlékszem, beszartam, mikor a pasas megy be a garázsba vmi kapával, oldalre fordul, a kamera szöget vált és az ember arcába belevisít a halott fekete macska. Istenem, de paráztam, nem a jelenet volt durva, hanem a hirtelensége. Egyszerűen berobban az ember arcába a halott macsek...
  • iko
    #94
    Mostanság(másfél év) senki sem látott semmilyen jó horrort? Én azóta láttam a Kör 1-2-t meg a Grudge-t.
  • deicide
    #93
    Más nap..!

    ez a film címe és a 80-as években készült..valóban propaganda célokra..!

    akkor vetitették éppen amikor Reagen és Gorbacsov nem tudtak megegyezni arrol hogy ki szerelje le elöbb az atom töltetű rakátákat!
    Álitólag...Reagent sokkolta ez a film!
  • Rafaelo
    #92
    nem emlékszem
  • iko
    #91
    És mi a címe?
  • Rafaelo
    #90
    volt egykét atomtámadásos amerikai film amiben elpusztul a világ és mindenki szétmállik a sugárzástól eléggé propaganda filmek voltak de azé kurva félelmetes hogy megszólal a sziréna azt mindenki elbujik az asztal alá és leég a bőre a nagy hőtől dúva !
  • Mike at home
    #89
    akkor aggyad oda, mer nemismerem

    pls
    htx
  • fifi
    #88
    Guinea Pig sorozat

    tényleg nagyon kitszélesíti a vér/bél/szadizmus/broáf kategóriát...

    [megvan az összes!egyszer elég volt végignézni mindet]
  • Mike at home
    #87
    nemtom sajna, mi az GP
  • Boroskóla
    #86
    Evil Dead 3 nagyon cool, Bruce Campbell néha jobb arcokat vág benne mint Jim Carrey.
    Az egyik kedvencem.
  • deicide
    #85
    Az Evil Dead 3 az szerintem már inkább paródia volt..!

    én a hétvégén néztem meg az első részt..!

    döbbenet mennyire jó volt..és ha figyelembe veszem hogy 15 éve láttam kb..élmény volt újra megnézni..:)
  • Panzermeyer
    #84
    Jaja, az az egy jelenet tényleg tetszett nekem is.
    Azonban a fényképekkel hiába próbáltak ilyesztgetni, nem jött össze nikik, sajna :(
  • fifi
    #83
    Éppen most írom ki az Omen I-II-IIat. Mai léptékkel kicsit elavult, de nagyon nagy filmek.
    SPOILER
    Amikor kinyítják Damien anyjának a sírját és bebizonyosodik hogy tényleg sakál volt/ott a sírban/ na az über jelenet!
  • Rózsalány
    #82
  • Nyiri
    #81
    Izlesek es pofonok, szerintem az 1-2 total atlag horror. Az AoD-t vegig rohogtem (ez volt a cel) es jobban megmaradt bennem, mint az elso 2.
  • Tatyla
    #80
    mi az hogy alapfilm ez az Evil Dead 3. része és a sorozatbol a legrosszabb!!!!
    szégyent hozott az elsö kettöre!
  • fifi
    #79
    Én mind a hármat szeretem bár az 1-2 kicsit egy kaptafa nekem. A 3meg akkora lol hogy hihetetlen. Első horrorfilmes élményem ifi koromból/nyaralás közben néztük/ amikor a kis törpékkel harcol a malomban... Úgy fostam Mátraszentlászlón hogy nagyon...
  • fifi
    #78


    :DDDDD
  • Panzermeyer
    #77
    Jah, meg jut eszembe, a terminatortól is nagyot paráztam még kis lelenc koromban (mert olyan csontváz, meg koponya), aztán mégis az lett az egyik kedvenc filmem :)
  • Panzermeyer
    #76
    Hogy őszinte legyek, azt nem is láttam... de utána nézek imdb-n.
    Jajj, ez nem az a láncfűrészes?
  • Nyiri
    #75
    Akkor az Army of Darkness alapfilmet nem szeretted, igaz? :)
    Az az egyik legkiralyabb horrorparodia :D
  • Panzermeyer
    #74
    SPOILER!
    Hmmm... hát sajna manapság jó pár alkotás süllyeszti a mocsárba a horrorfilmeket, az tény. Parázni nagyon nem szoktam, csak egy két jelenettől megilyedni. Ilyenek pl:
    - A dolog (The thing): mikor a csók a forró vassal piszkálni akarja az idegen vérmintáját, aztán erre kiugrik a csészéből a vér. Majdnem hanyattestem a székkel :)
    - Kapcsolat a mennyországgal: A látnok (Talking to heaven): mikor a kisfiú ül a csóka kanapéján (vagy hol), meg se szólal egész végig, aztán mikor kinyitja a száját, egy rakás föld kiömlik belőle. Végigfutott a hátamon a hideg.
    - Az ördögűző (The exorcist): A kiscsaj jön le a lépcsőn hídállásban, aztán kinyitja a száját, és vér jön ki belőle. Hú mekkora jelenet :)

    Kiskoromban vmi iszonyatos rettegés uralkodott el rajtam mindíg, ha egy filmben koponyát mutattak :DDD
  • Loál János #73
  • Rózsalány
    #72
    hát, szentem egyik horrorfilm sem műremek:))
  • Mentol
    #71
    Én alapvetően utálom a horrorfilmeket. Nem is nagyon nézek ilyet.
    Félelmetes filmet viszont már láttam: Halálhajó (Event Horizon) - na ez félelmetes volt.
    Ja, és a környezetemben többen mondták, hogy az Ördögűző (The Exorcist) elég parás. Nekem az nem tűnt annyira veszélyesnek...
  • Loál János #70
    ...véresen gyenge.