Boka sérülések
  • stoke
    #41
    szevasztok, lenne egy kérdésem!
    tavaly áprilisban volt egy bokasérülésem, mégpedig kosarazás közben. ugrás után leérkezéskor egy lábra érkeztem, és "természetesen" ki is fordult alólam, elég durván (szabályosan hallottam egy kattanást, amikor odanyulva visszaugrott a helyére). És mivel, hogy ez már nem az első sérülése volt a bokámnak, illetve, hogy azért nem is egy kis sérülés () volt, így mentem is orvoshoz (bár a meccset még végig néztem . A doki megállapította, h a szalag megnyult ugyan, de el nem szakadt, viszont a támasztási ponton letört egy kis csont darabot. Választhattam, hogy gipsz v megbirkózok vele rögzítőkkel. Én az utóbbit választottam. És mostanra kb már sikerült is rendbejönnie úgy nagyjából. Bár a pályán már szeptemberben ott voltam, még mindig rögzítőben játszok és mindig meg is dagad egy picit a bokám egy-egy edzés v meccs után. A kérdésem az lenne, hogy hallottam olyan műtétekről, amelyek rendbehozzák a szalagokat, és szeretném tudni, hogy volt-e már vkinek ilyenje, vagy hallott-e már róla.

    ui.: olvastam az összes hozzászólást, és jobulást kívnok mukika! Remélem, h így a 2 hét elteltével mostanra már tudod terhelni a bokádat. Tudom, nekem nem volt ilyen durva a sérülés, de a terhelési eljárás nálam is megvolt, tudom milyen nehéz, de kitartás!!!