Fórumozók által írt versek...
  • Zillo
    #247
    sziasztok! en is neveztem a versenyen néhány versemmel,és eszembe jutott,hogy mi van akkor,ha megkérdőjelezik,h valoban enyem e a vers.Ezert elkezdtem keresgelni, beirni reszleteket a versemböl,es sajna beigazolodott a sejtelmem.Találtam egy emberket,aki visszaélt a lehetöseggel,es bizony aljas modon sajátjakent allitotta be.Persze ez olyan dolog,amit csak ugy lehet megelözni,hogy elkeruljuk az internetes közzététel bármily formajat,de magam reszeröl szivesen osztom meg a virtualis valosaggal a müveimet,sajnos meggondolatlanul.Tudom,ez aproság,hisz nem vagyok költö,de ugy gondolom,mint ember jogom van ahhoz,h felhaborodjak az ilyen eseteken.És itt nem azon van a hangsuly,hogy hú,meg ha,hanem azon,h egy valamire valo embernek ilyen gondolat még dicsvágybol sem fordul meg a fejében,én legalabbis biztosan nem tenném,mert a lelkiismeretem bánná.És az illetö pofátlanul mondotta a köszönetet a kedves szavakert,mintha bármi is az ő érdeme lenne,ha mást nem is-csalni azt tud.:)Ilyen helyzetben nincs más teendő,mint finoman közölni az illetövel,hogy leleplezödött,es közölni vele,h a jövöben ovakodjon az efféle meggondolatlan tettektöl.:)

    Vagy szerintetek hagynom kellett volna?:)