Fórumozók által írt versek...
  • Zillo
    #131
    anyam!iszonyat jo gondolatok,es hihetetlen h mennyire valtozatos es gyonyorkodtetö a szohasznalat :) szeretem az ilyen verseket,mert minden sorban van valami,ami más mint a többi,es nem tudhatod h mi fog következni,ettöl lesz izgalmas. a bevezetö elsö 2 versszak utan jol felvezetted a 4 fö témat-észak-nyugat-kelet-dél. gratula :) azert még annyit mondanék,h erdemes lenne kicsit jobban elmelyednek a versekben,nem csak íras,de olvasas szinten is,persze csak ha erdekelnek mas emberek gondolatai is.:) sok vers felszinesnek,es hetköznapi temajunak tünik,de ha sokat keresgél az ember,megtalalja azt,amit bár nem sajat maga irt,megis mintha tökéletesen tükrözné az ő érzéseit.

    nekem van egy ilyen vers,ami totalisan 'rolam' szol,es egesz eddig nem is sejtettem,h egy vers ilyen pontosan,es mélyre hatoan tudja kifejezni azt,amiröl fogalmam sem volt,h micsoda valojaban.már maga a vers cim is sejtet valamit,pedig nem en irtam,mégis sajatomnak erzem,mert ez történik velem,ezt nem is lehet elmondani,en nem tudtam volna szavakba önteni,de ennek aköltönek sikerult...

    Ha gondolod olvasd el:

    Reviczky Gyula : Magamról