• Aaron Hallam #187
    Abban tévedsz hogy 1 Microsoft szervert se törtek fel mert a magyart azt feltörték... Microsoft törés jó persze csak a magyar oldalát....
    A hülyék táborárol... sokan azt írják pölö: jajj szegény felhasználók fognak fizetni ezértazok közül akik ezt írták ki vette meg a windowst?
    Ezek persze hogy nincsenek megelégedve vele mivel sok extra dolog csak a Jogtisza winnel vehető igénybe....
    Sok olyan hozzászólás volt itt ha visszaolvasok amikben a logika amire alapozzák a dolgokat valahol sántít Nézzd meg pl a #27-est aztmondja hogy MINDENKI divatból fikázza ez hülyeség mivel a win-ben túl sok az a funkció ami helyetted akarja elvégezni a dolgokat.... nem egyszer találkoztam már a win-ben olyannal amikor csak ülök a gépnél épp jáccok vagy valami, egyszer csak belassul és elkezd dolgozni? kikérte? senki! aztán abba hagyja a munkálkodást de semmit se ír ki... azt se tok hogy mért dolgozott ennyit... másik eset amivel telálkozok.. van valami extra funkció amit ha a beállításoknál kiveszek akkor megmarad ugyan úgy és végül a kedvencem: volt egy olyan microsoft kormányom aminek a drivere nem volt 100%-ig kompatibilis az XP-vel,Itt van a teszt az elején van valahol =>szar :D
    A controlpaneles eset tényleg elgondolkodtató
    A 3. eset amin tényleg nagyot röhögetem az a #73 volt erre pl tényleg csak azt tom mondani hogy gondold át 1-2x hogy mi lehet ezeknek az oka.. ha ól tom az SP2-ben már van firewall meg sok ilyesmi ez már csökkelnti...Azt nem írtad hogy a linuxon fenn vol-e valami védőprogi, ebből én arra következtetek hogy nem volt, nem arról van szó hogy hány féreg támad a gépre hanem arról hogy mennyi éri el a célját.
    Az utolsó dolog meg... igen, tényleg nincs tökéletes Oprendszer.. viszont abból a sok pénzből ami a Winekből bejön abból már rég lehetett volna majdnem tökéleteset iratni, a UNIXosoknak nincs annyi pénze mint a Microsoftnak mégsincs több biztonsági rés benne, hogy lehet ez?
    Hornbali: Most megvetted vagy sem? Ez a lényeg... az hogy elérhető-e vagy sem az meg hülyeség mert mindent (najó csak majdnem) lelehet szedni a netről...
    Nah asszem mindent leírtam amit akartam