• PyRex
    #177
    LOL, beállok a sorba véleményt nyilvánítani.

    Szóval nem mondom, hogy szeretem a Microsoftot, de a PÉNZ BESZÉL a kutya meg ugat. És itt barátaim, a Microsoft-fikázók a kutyuskák...
    Tudjátok, hogy miért? Mert - a konzolokat leszámítva - semmilyen oprendszer alatt nem fogtok úgy és olyan játékokkal játszani, mint a Microsoft Winfosán. Tehát ahelyett, hogy szídjátok az MS-t, inkább gondolkozzatok el a következő dolgokon:

    1. - Miután a Windows-t iszonyatosan sokan használják ezért nyilván a hibák és a sebezhető pontok is gyorsabban kijönnek...
    2. - ...aminek következtében a sok barom idióta, aki arra fecséreli az idejét, hogy másokkal kib@sszon, megírja a vírusokat, stb...
    3. - RÉSZBEN az MS hibája persze, de ugye Ti sem gondoljátok komolyan azt, hogy létezik sebezhetetlen oprendszer??

    Nem tudom pl. arról hányan hallottatok, hogy ebben az évben pl. feltörték a DEBIAN szervereit, amiről a Debian Linux frissítgeti saját magát. Ami kb. azt jelentette, hogy ha a feltörés után, de még a helyreállítás előtt töltöttél le frissítést a linuxodra, akkor nagy valószínűséggel vírusos csomagokat kaptál.
    Tudjátok hány ember mennyit szívott emiatt??
    Érdekes, hogy ezt miért nem említi meg a sok Windows fikázó linux bu*i, mi?
    Tovább megyek: a Microsoft szervereit hányszor is törték fel eddig? (Költői kérdés volt...)
    Na akkor kb. ennyit erről!
    Pedig gondolhatjátok, hogy a mára már divattá vált Microsoft gyűlölet miatt hány barom próbálkozik feltörni...

    Amúgy meg az összes szerverünkön Linux van, tehát ne az legyen, hogy én az MS pártján állok, csak elmondtam egy történetet, hogy azért mindenki tisztán lásson: más oprendszerekben is vannak hibák (nem is kicsik), azokat is fel lehet törni. Csak miután az MS oprendszereit használják a legtöbben, mindenki csak ezeknek a hibáit ismeri.

    Szóval inkább fogadjátok el, hogy ez van, ezt kell szeretni. Vagy rakj fel mást, de akkor mondj le mindenről, amit a "szar" Windowsban amúgy használsz.

    Az EU meg kapja be. Ki az a barom, aki - ha majd választhat - a Media Player NÉLKÜLI Windows-t fogja megvenni??? Ennek szvsz semmi értelme nincs. Amúgy meg az MS tuti megcsinálja, hogy a Media Player nélküli Winfos azonnal frissíti magát a Windows Update-ről és felajánlja valami parasztvakítós szöveggel, hogy ugyanmár hagy rakja fel már magát. Amire minden lúzer úgyis YES-t nyom majd, tehát tökmindegy...

    Na uff, Boldog Karácsonyt! :)