MOD illetve PÁLYA készítés a Counter-Strike: Source és a Half-Life 2 alá a Source SDK segítségével.
  • Tibbbor
    #637
    Félre ne értsd, nem akarok beleszólni, nyilván csináld ízlésed és kedved szerint. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy némi segítséget adni kellene az egyszeri játékosnak, különben könnyen feladhatja. Persze, rászánom majd az időt a folytatásra, csak az a baj. hogy én főleg gyorsmentést használok, kezdhetem előlről megint...Ezért javasoltam az autosave-et.
    Kösz az ajánlatot, de még nincs mit tesztelned, mert csak a tesztpályámon próbálok ki dolgokat, ráadásul sehol nem találok egy nyavalyás tutorialt a logic_choreographed_scene-ről, ami megmutatná, hogy a francban lehet egy NPC-vel elmondatni egy mondatot az eredeti játékban is szereplők közül(pl. annyit, hogy" Over here...!"), ajakszinkronnal! A Faceposer nálam múködik. Mindent megcsinálok rendesen, ahogy a tutorial mutatja, de hiába. A hülye NPC csak áll és bámul, de nem mond semmit. Ambient_generic-el is meg tudnám oldani, de akkor nincs ajakszinkron, az meg olyan csúnya. Szóval 3 napja ezzel görcsölök. Pályám meg még sehol, a sztorit is ki kellene még találni.