Chelsea Fan Club
-
#7887
Terry arccsonttörést szenvedett
A Chelsea kapitányát, John Terryt műteni kell, ez pedig azt jelenti, hogy a védő nem léphet pályára az angol válogatott soron következő mérkőzésein.
A Chelsea játékosa a gólnélküli, Fulham elleni szombati bajnokin szenvedett arccsonttörést, amikor összeütközött Clint Dempsey-vel. Terryt ápolni kellett, ennek ellenére folytatni akarta a játékot. Erről a Chelsea menedzsere, Avram Grant beszélte le.
- Nem panaszkodott a szünetben, sőt, folytatni akarta a játékot, de mi nem mertünk kockázatot vállalni. Nem láttam az esetet, de a játékosok azt mondták, hogy könyöklés okozta Terry sérülését – mondta a Chelsea menedzsere. – Az én megítélésem szerint, ha valami a fejjel történik, akkor azonnal cselekedni kell.
Egyelőre még nem tudni, hogy Terry meddig lesz kényszerpihenőn, de annyi biztos, hogy a kiváló védő kénytelen kihagyni az angol válogatott soron következő találkozóit.