Chelsea Fan Club
-
#3356
Úgy tűnik, hogy Ashley Cole nem jön
José Mourinho nyilatkozatából kiderült, hogy a Chelsea nagy valószínűséggel nem boncolgatja tovább az A. Cole-ügyet. Az ok: Cole nagyon drága.
A Chelsea 16 millió fontot ajánlott az Arsenal baloldali védőjéért, de a londoni rivális 25 millió font alatt nem fogja eladni Cole-t. Mourinho kijelentette, hogy nem hajlandók magasabb összeget adni a védőért. Miután a Chelsea sok jó játékost igazolt a nyáron minden posztra, Mourinho úgy érzi, hogy már csak a baloldalra nincs megfelelő védője, habár Wayne Bridge játéka nagyon tetszik az edzőnek. Mourinho szerint Bridge mindent megtesz a győzelemért, és odaadással küzd a Chelsea-ért. Így aztán az Ashley Cole témát lassan lezárhatjuk, azonban még van 20 nap az átigazolási szezonból.
"Ashley Cole az Arsenal játékosa, és ő az Arsenal-lal eddz minden nap. - nyilatkozta Mourinho - Ennél többet nem tudok mondani. Ha megnézzük a jelenlegi játékosainkat, akiket balvédőként is játsszathatok. Van egy Wayne Bridge-ünk, egy Paulo Ferreira-nk, és ha szükséges, akkor van Diarra és Essien. Ők nem rossz játékosok, és a Chelsea-ért harcolnak."
"Az átigazolási időszaknak, még koránt sincs vége. Mi még nem zártuk le a keretünket, és keressük a tehetséges játékosokat."
