24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #3368
    :O
    HAJRÁ CHELSEA JAH!
    üssök ki a Poolt!
  • Oszi
    #3367
    Hajrá CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [már fel is vettem a ballackos chelsea mezem]
  • bigfoot
    #3366
    Hajrá Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!
    remélem bosszút állunk!!!!!!
  • a zsírkereskedő
    #3365
    bellamy azért szerintem nem ismeretlen...:D
    a másik h sztem esélye sem lesz a poolnak bár még van mit csiszolni a csapaton josénak...
  • asfa
    #3364
    Community Shield: Meccs előzetes

    A két klub edzője nem éppen a legjobb barátok, sőt Mourinho még ki is jelentette, hogy a Liverpool-nak semmi esélye a bajnoki címre, így a Liverpool visszavághat ha nem is szóban, de a pályán mindenképp. Nagy csatát láthatunk majd...

    Bajnok: Chelsea
    Kupa-győztes: Liverpool

    A Chelsea és a Liverpool az elmúlt 2 szezonban 10-szer csapott össze egymással. Elég furcsa, de a szokásos 2-2 Premier League meccs mellett, tavaly és tavaly előtt adódott még 2-2 BL találkozó, és 1 Ligakupa-döntő illetve egy FA Kupa-elődöntő. A 4 bajnoki meccset mind megnyertük, a 4 BL találkozón 3 döntetlen és 1 vereség a mérleg, a Ligakupában győzelem, az FA Kupában vereség. Valahogy a kupákban nem megy a Chelsea-nek a Liverpool ellen, és a Community Shield is egy kupa, habár csak egy meccses.

    Ezek a meccsek:
    2004. 10. 03., Chelsea - Liverpool 1-0 (bajnoki)
    Gól: J. Cole (63.)

    2005. 01. 01., Liverpool - Chelsea 0-1 (bajnoki)
    Gól: J. Cole (80.)

    2005. 02. 27., Liverpool - Chelsea 2-3 (Ligakupa, döntő)
    Gól: Riise (1.), Nunez (113.) ill. Gerrard (öngól, 78.), Drogba (106.), Kezman (111.)

    2005. 04. 27., Chelsea - Liverpool 0-0 (BL, elődöntő)
    Gól: -

    2005. 05. 03. Liverpool - Chelsea 1-0 (BL, elődöntő)
    Gól: Luis Garcia (4.)

    2005. 09. 28., Liverpool - Chelsea 0-0 (BL, csoportmeccs)
    Gól: -

    2005. 10. 02., Liverpool - Chelsea 1-4 (bajnoki)
    Gól: Gerrard (35.) ill. Lampard (26.), Duff (42.), J. Cole (63.), Gérémi (80.)

    2005. 12. 06., Chelsea - Liverpool 0-0 (BL, csoportmeccs)
    Gól: -

    2006. 02. 05., Chelsea - Liverpool 2-0 (bajnoki)
    Gól: Gallas (34.), Crespo (67.)

    2006. 04. 22., Chelsea - Liverpool 1-2 (FA Kupa, elődöntő)
    Gól: Drogba (70.) ill. Riise (20.), Luis Garcia (53.)

    Chelsea - Liverpool a kezdetektől:
    Mérkőzések: 142
    Chelsea győzelem: 49
    Döntetlen: 29
    Liverpool győzelem: 64

    A Chelsea eddigi Community Shield meccsei:
    1955, Chelsea - Newcastle 3-0
    1970, Everton - Chelsea 2-1
    1997, Man. Utd - Chelsea 1-1 (büntetők: 4-2)
    2000, Man. Utd - Chelsea 0-2
    2005. Chelsea - Arsenal 2-1


    A Chelsea-nek eddig 3 CS győzelme van, míg a Liverpool-nak 8. A Chelsea igazolásai mindenképp jobbnak mondhatóak, mit a Liverpool játékosai. A Chelsea 5 játékost igazolt köztük egy aranylabdást is, míg a Liverpool csak 3 ismeretlen embert. A Liverpool-nál nincs sérült, míg a Chelsea-nél Joe Cole nem játszhat sajnos. Tény, hogy a mindent eláruló bajnokságban (mert itt 38 meccs dönt, nem 1 vagy 2) a Chelsea jobb. 2002 óta 396 pontot gyűjtöttek (+ 2 bajnoki cím), míg a Liverpool csak 344. A kupákban a Liverpool a jobb.


    A nagyobb fogadóirodák oddsai: (Liverpool - Chelsea)
    Szerencsejáték Rt.: H: 3,10 ; D: 2,60 ; V: 1,85
    www.betandwin.hu: H: 3,70 ; D: 3,15 ; V: 1,95
    www.sportingbet.hu: H: 4,00 ; D: 3,00 ; V: 2,00
    www.bet-at-home.com: H: 3,55 ; D: 3,10 ; V: 2,05
    www.bet365.com: H: 3,75 ; D: 3,00 ; V: 2,10
    www.stanjames.com: H: 5/2 ; D: 2/1 ; V: 11/10

    Liverpool vs Chelsea

    Helyszín: Cardiff, Millennium Stadion
    Idő: 15:00 (magyar: 16:00)
    Közvetíti: Sport1
    Bíró: Martin Atkinson
    Asszisztensek: Roger East és Shaun Proctor-Green
    4. játékvezető: Mark Clattenburg
  • asfa
    #3363
    köszi szépen!
  • Japep
    #3362
  • Nuno88
    #3361
    Sok iskert kívánok nektek a délutáni döntőre!

    Shevchenkonak sikeres bemutatkozást!
  • a zsírkereskedő
    #3360
    én nem találtam több képet sajna de köszi...
    egy egész szektor:D
    én is szivesen mentem volna:D:D:D:Dmondjuk sheva mezben:)
  • chelseafan
    #3359
    Ezen kívül még nagyon sokan vannak ott adidas mezbe öltözve, úgyhogy azért a világ legnagyobb csapatfotója.
    Kb. ennyien voltak ott:
  • a zsírkereskedő
    #3358
    a kezdőnk kb így fog kinézni...
    Cudicini, Bridge, Terry, Carvalho, Ferreira, Makalele, Ballack, Lampard, Wright-Phillips, Drogba, Shevchenko
    huth és cech még lábadoznak j cole sérült
    és swp/essien még a kérdés...
    itt meg azt írják h mourinho szavai ellenére gallas nem lesz ott... ki tudja

    mellesleg itt a világ legnagyobb csapatfotója


    én nem találom olyan nagynak de az adidas ezt állítja
  • a zsírkereskedő
    #3357
    lehet szavazni és most ez az eredmény...
    Community Shield result
    Win 78%
    Lose 22%

    ma valószínűleg nem fog játszani a 'poolnál se fowler és se aurelio...
    szóval a 2 csatár az cruch és bellamy lesz
    szerdán így játszottak:Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Riise, Gerrard (Gonzalez 85), Sissoko, Alonso, Zenden (Luis Garcia 55), Pennant, Bellamy (Crouch 65)

    mourinho:"most van nekik ez a 2 játékos(bellamy,crouch),nekik más a játékstílusuk.minden liverpool ellen játszó csapatnak meg kell értenie mi az ha crouch-csal játszanak és mi az ha bellamy-val. szóval vannak megoldásaik."
    - nesze semmi fogd meg jól nyilatkozat...
    gallas is valószínűleg ott lesz...mourinho erre azt mondta:"számomra az a fontos ahogy dolgozik és viselkedik-és ő nagyon jól viselkedik, nagyon jól." valamint hogy: "számomra a ma sokkal fontosabb mint a tegnap" - ezek alapján gallas egész évben ott lehet a kezdő körül ha "jól viselkedik"
  • Japep
    #3356
    Úgy tűnik, hogy Ashley Cole nem jön

    José Mourinho nyilatkozatából kiderült, hogy a Chelsea nagy valószínűséggel nem boncolgatja tovább az A. Cole-ügyet. Az ok: Cole nagyon drága.

    A Chelsea 16 millió fontot ajánlott az Arsenal baloldali védőjéért, de a londoni rivális 25 millió font alatt nem fogja eladni Cole-t. Mourinho kijelentette, hogy nem hajlandók magasabb összeget adni a védőért. Miután a Chelsea sok jó játékost igazolt a nyáron minden posztra, Mourinho úgy érzi, hogy már csak a baloldalra nincs megfelelő védője, habár Wayne Bridge játéka nagyon tetszik az edzőnek. Mourinho szerint Bridge mindent megtesz a győzelemért, és odaadással küzd a Chelsea-ért. Így aztán az Ashley Cole témát lassan lezárhatjuk, azonban még van 20 nap az átigazolási szezonból.

    "Ashley Cole az Arsenal játékosa, és ő az Arsenal-lal eddz minden nap. - nyilatkozta Mourinho - Ennél többet nem tudok mondani. Ha megnézzük a jelenlegi játékosainkat, akiket balvédőként is játsszathatok. Van egy Wayne Bridge-ünk, egy Paulo Ferreira-nk, és ha szükséges, akkor van Diarra és Essien. Ők nem rossz játékosok, és a Chelsea-ért harcolnak."

    "Az átigazolási időszaknak, még koránt sincs vége. Mi még nem zártuk le a keretünket, és keressük a tehetséges játékosokat."

  • asfa
    #3355
    az oldalt jegyeztük :|
    okés!köf
  • Balazska7
    #3354
    Hello!
    Mit jegyeztetek meg???
    Ja, és vannak a meccsekről összefoglalók írásban.
  • asfa
    #3353
    hello!
    köszi jegyeztük. :)
  • Balazska7
    #3352
    Sziasztok!

    A Chelsea meccseinek góljait letölthetitek az oldalamról. ChelseaFC.atw.hu
  • Japep
    #3351
    Itt van egy rövid összefoglaló a meccsről:

    Chelsea 1-1 Celtic

  • a zsírkereskedő
    #3350
    swp-nek már ideje volt beköszönnie...
    remélem kitart a lendülete mert j cole helyett előléphet állandó cserének és bizonyíthat sokszor...
    remélem beindul nekem bejön a játéka
  • CFCHungary
    #3349
    Terry az angol kapitány

    A Chelsea bekkje a Real Madridban játszó David Beckhamtől veszi át a kapitányi karszalagot, aki öt éven keresztül birtokolta ezt a megtisztelő tisztséget.

    - Egy futballista életében nincs csodálatosabb annál, mint hazája nemzeti együttesének csapatkapitányának lenni. Nagyon büszke vagyok arra, hogy megkaptam ezt az esélyt - nyilatkozta Terry.

    Steve McClaren, az angol válogatott szakvezetője a Liverpool alkalmazásában álló Steven Gerrard, és Terry közt vacilált, ám végül utóbbi mellett tette le voksát.

    - Azt hiszem, jó döntést hoztam. A jelenlegi keretből Terry a legalkalmasabb erre a feladatra - mondta McClaren.


  • asfa
    #3348
    képek










  • Japep
    #3347
    Chelsea 1-1 Celtic

    A Chelsea 1 nappal azután, hogy a Feyenoord othonában lépett pályára most Londonban is játszott.

    Keretek:

    Chelsea:(4-3-3) Cudicini (Hilario 66); Ferreira (Gérémi h-t), Carvalho, Terry (c), Bridge; Mikel (Ballack h-t), Diarra (Essien h-t), Lampard; Wright-Phillips (Shevchenko, h-t), Drogba, Robben (Kalou 66).

    Celtic:(4-4-2) Boruc; Wilson, Caldwell, McManus, Wallace; Nakamura (McGeady h-t), Pearson, Lennon (c) (Telfer 77), Jaro¹ik (Riordan 73), Sno; Miller.

    Az első gólt a Caldwell szerezte a 9. percben. Az egyenlítő gól 45. percben SWP szerzte akinek ez volt az első gólja a Chelsea színeiben.

  • asfa
    #3346
    na kiegyenlítettünk!
  • asfa
    #3345
    atyaég vezet a Celtic
  • bigfoot
    #3344
    úgy értem én is,hogy ő lesz a 2.
    gallas tuti csak középpen fog,ha meglesz a.cole
  • Redvin
    #3343
    Sztem meg P.Ferreira es Geremi lesz a csereje.
  • bigfoot
    #3342
    sztem geremi fog jobb oldalt játszani!
  • a zsírkereskedő
    #3341
    drogba mit hagyott ki már megint...
  • Redvin
    #3340
    Es mintha azert akarna elmenni, mert tavaly, kozepso vedo letere, vegig bal bekket kelett jatszania. Ezek utan valoszinu hogy be fog allni jobb oldali vedonek.
  • Oziris666
    #3339
    És harmad sorba jobb bekk!!!
    Mintha még nem játszott volna mindenhol már!
  • Redvin
    #3338
    Gallas biztos hogy nem lesz jobb bekk, mivel o elso sorban kozepso-, masodsorban baloldali vedo.
  • asfa
    #3337
    ez csak természetes!
    nehéz!de kikéne már derülnie hogy jön e A.Cole mert különben Bridge lesz a bal védő igaz elvileg P.Ferreira jo mindenhova!akkor viszont Bridge(P.Ferreira),Carvalho,Terry,P.Ferreira(Gallas) lesz a védősor sztem!
  • bigfoot
    #3336
    köszi a képeket!
    remélem a.cole is meglesz
  • asfa
    #3335
    még egy-két kép









  • asfa
    #3334
    javítva
    1perces összefoglaló és a gól
  • asfa
    #3333

    Közvetítés: -
    2006.aug.9
    Celtic Glasgow (H)
    Edzőmeccs
  • bigfoot
    #3330
    nah ilyeneket nagyon szeretek olvasni:)
  • Japep
    #3329
    Jose boldog a Feyenoord meccs után

    "Azt hiszem ez egy nagyon jó edzés volt nekünk és a Feyenord-nak is. Hollandiában a csapatok szeretnek játszani, azt hiszem nem lehetett volna jobb csapat az edzőpartnerünk."

    "Azt hiszem ez egy nagyon jó edzés volt nekünk és a Feyenord-nak is. Hollandiában a csapatok szeretnek játszani, azt hiszem nem lehetett volna jobb csapat az edzőpartnerünk. Mindig nagyszerű nyerni, de számomra az volt a legfontosabb, hogy ez majdnem egy igazi meccs volt. Komoly volt, küzdelmes és nagyon örülök, mert fejlődött a csapatom.
    10 napja edzünk, most érkeztünk vissza az USA-ból és nem könnyű a szezon ezen szakaszában lenni. Úgy tudom a Feyenoord több meccset játszott és korábban elkezdték a felkészülést. Ez jó volt számunkra, mert intenzitást és gyorsaságot mutattunk. Örömmel jövök ide játszani és talán jövőre is eljövünk.

    A terv az, hogy egyre jobbak és jobbak legyünk. Az USA-ban 15 edzésünk volt 8 nap alatt, a csapat igazán fáradt volt, a chicago-i pálya nem volt jó, a játékosok motíválatlanok voltak, Los Angeles-ből Chicago-ba kellett utazniuk a meccsre. A körülmények nehezek voltak. Ma már minden jobb volt, egy napot pihent a csapat, tegnap edzettünk, de csak a meccsre készültünk fel, a cél, hogy javuljunk.

    Ballack, Gérémi, Paulo, Ricardo, Kalou már képesek 90 percet játszani probléma nélkül. A többiekről én döntöm el, hogy 45 vagy 60 perc de azt látom, hogy már kicsivel többet is tudnak játszani, tehát természetes, hogy javuljunk.

    Nem könnyű egy olyan csapat ellen játszani, mint a Feyenoord mert nagyon jól játszák a labdát, passzolnak és amikor az ellenfél sokat passzol sokat kell futnod. De örülök, mert úgy érzem a csapatom egy órán át kézben tartotta a meccset, nem azért mert jól védekezünk, hanem mert jól tartottuk a labdát. Az első 30 percben rúghattunk volna egy második gólt és lehetett volna más az eredmény. De nem rúgtunk és a Feyenoord nem tudott reagálni. Régi barátom Pierre van Hooidjonk még mindig veszélyes, nem csak a szabadrúgásoknál, hanem ahogy együtt játszik a többi csatárral, és a végén ez nehézzé tette a mérkőzést. De nagyon örülök.

    Gallas-nak hihetetlen nyaralása volt, remélem nagyon élvezte Guadeloupe-én, azt hiszem az egy fantasztikus hely nyaralni. Tegan edzett velünk először. Nincs olyan kondícióban, hogy játszhasson. Paulo játsza a középhátvédet, mert nincs más opciónk, nagyon jól játszott az első félidőben olyan jó játékosokkal szemben, mint Kuyt, aki nagyon jól mozog. A második félidőben Ricardo és Terry megmutatták miért lesznek ők az első választásom. Várnunk kell Robert Huth-ra, hogy felépüljön, a sérüléséből még mindig lábadozik, tehát jelenleg csak Ricardo és Terry, akikkel számolhatunk.

    Bridge játszotta az első félidőt és Paulo a másodikat. Paulo az én mindenesem. Bal hátvéd, jobb hátvéd, középhátvéd. Jelenleg csak Paulo és Bridge van a bal hátvéd posztra, tehát valóban van még egy hely a keretemben egy másik bal hátvédnek. Csak egy igazi bal hátvédünk van. Ha az Arsenal úgy dönt, hogy eladja a játékosát, akkor rendben van, de a játékos az Arsenal-hoz tartozik és mi semmit nem változtathatunk azon. Az Arsenal-nak van egy ajánlata a Chelsea-től, ha elfogadják elfogadják, ha nem, nem. Az ő kezükben van. De vannak más lehetőségeink. Nem játszhatjuk az egészt szezont csak Wayne Bridge-el. Néhány napig még nincs megoldás Ashley Cole ügyében.

    Ma Essien játszott és Diarra a meccs végén, Makelele ugyancsak játsza azt a szerepet. Három támadó játékosunk van igazi pozíció nélkül. Ebben a pillanatban nem mondhatjuk azt, hogy Kalou játszott balszélen vagy Shevchenko középcsatárt. Ma Kalou-val, Shevchenko-val és Arjen-nel kezdünk, holnap Shaun-nal, Drogba-val és valaki mással kezdek... van min gondolkoznom!"

  • asfa
    #3328
    Wright-Phillips nem akar távozni a Chelsea-től


    Shaun Wright-Phillips is egyike lehet azoknak a játékosoknak, akiknek talán új klubot kell majd keresniük a nyáron.

    A Chelsea középpályása egy éve még az egyik sztárigazolás volt, de nem igazán tudta megváltani a világot a londoniaknál, ahol már egy ideje pedzegeti a sajtó esetleges távozását.

    "Én személy szerint soha nem gondoltam arra, hogy a kevés játék lehetőség miatt új csapatot kellene keresnem." - nyilatkozta a Manchester Citytől szerződtetett labdarúgó. "Még csak alig huszonnégy esztendős vagyok, úgy érzem kapok még elég lehetőséget arra, hogy bebizonyíthassam, érdemes volt szerződtetni engem."
  • kuktabá
    #3327
    izgi |: