Hajrááá West Brom Gera Sok sikert!!
-
#252
Mint arról beszámoltunk a hétvégén a WBA Gera Zoltán góljával győzte le a Bajnokok Ligájában való indulást jelentő helyért küzdő Everton csapatát. Az újabb Gera-gól után ismét a válogatott kapitányáról és karmesteréről cikkeznek Angliában. Ezúttal azonban nem a távozásáról szólnak a hírek, hanem éppen ellenkezőleg.
- Gera fantasztikus játékos, és mindenáron ragaszkodnia kell hozzá a klub vezetésének - mondta a WBA csatára, Geoff Horsfield. - Olvastuk a lapokban, hogy az Aston Villa, valamint a PSV is szívesen vinné, és egy kicsit tartottunk tőle, hogy távozik. Ő azonban, amikor erről kérdeztük, közölte, hogy semmiképpen nem igazol el a klubtól.
A csatárral hasonló véleményen van egyébként a nyáron igazolt Jonathan Greening is:
- Gera nagyszerű fickó, kiemelkedő tudású játékos, és ráadásul napról napra jobban beszéli az angolt. Nem olyan játékos, akinek időnként vannak fellángolásai, nem ismer elveszett labdát, és emellett nagyon gólveszélyes is. Az öltözőben mind nagyon örülünk, hogy velünk van, és annak is, hogy marad.